Ya Hitler kazansaydi?

hic dusundunuz mu Rusya yerine Hitler Almanya'sinin kazandigi bir ikinci dunya savasi olsaydi...sizce Hitler kahraman sayilir miydi?nasil bir dunya olurdu?bugun nasil olurdu?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ellerine sağlık dediğim yaptırımları vardır...

eğer hitler kazansaydı bu erkekler hala rus kızları, rus kızları diye ağlayabilirlermiydi, yada ağlayabilmeleri için ortam müsait olurmuydu merak ettim...

0|0
    0|0
  • hitler kazansaydı ben almanya'da doğmazdım sanırım. hatta hiç dünya'ya gelmezdim. büyük kayıp olurdu :D

1|0
    0|0
  • çok sürmezdi.Almanyada yaşayan farklı ırklar bağımsızlıklarını isterdi,isyan başlardı.isyan kanla bastırılmaya çalışırdı.Rusyanın ve ABDnin dışarıdan müdahaleleriyle milleyetçilik akımları artardı.iç karışıklıklar artardı.biraz geç olurdu ama dünyada dengeler şuanki haline oturmuş olurdu.

Türklere de hiç bi halt olmazdı,aynı olurdu.

0|0
    0|0
    • Rusya zaten saf disi kalirdi bence..ABD ye gelicek olursak,bir soguk savas doneminde guclu Alman ekonomisini Rusya kadar kolay yenebilir miydi tartisma konusu bence..Turkiyeyi ise su an ABD degil Almanya karistirirdi,tabi soguk savas sonucuna bagli olarak..

• Hitler kimine göre hala kahraman

0|0
    0|0
  • Tek bir musevi bile kalmayacaktı zannedersem.

1|0
    0|0
  • caniler kahraman olamaz.

0|0
    0|0
    • kimilerine gore bazi caniler hala kahraman maalesef,anlatmaya calistigimda biraz buydu

Erkekler Ne Diyor 6

• üstün alman teknolojisi daha üstün olurdu

ya da

zaten bu halimizle savaşı kazanıyoruz, salla ya ne yeni şeyler araştıracaz deyip ezik alman teknoloji olarak da kalabilirdi :)

0|0
    0|0
    • belki de ustun Alman teknolojisi cok daha ustun olurdu ve su anki 8mb internet bize cok yavas gelirdi..belki herkesin ozel ucagi olurdu..belki,belki..

• ah ahh.. keşke kazansalardı, değişiklik olurdu valla.. sıktı artık böylesi :)

• Öyle bir şeyin olması imkansızdı.Zaten Hitler'i finanse edenler yahudilerdi.Amaçlarına ulaşınca maddi desteği kestiler .O kapitalist aileler olmasaydı Hitler zaten o mevkiye gelemezdi .Bu yahudi kalmazdı hikayeleri yalan zaten amerikayı kuran ve sonradan destek verenlerde yahudiydi, yani yahudileri bitirmek adolf hitler'in yapacağı iş değildi.İnsanlar hikayeleri seviyorlar ...

0|0
    0|0
  • Sabun sanayiinde önemli gelişmeler yaşanabilirdi..

1|1
    0|0
  • Olsaydı , etseydiyi s.et :) Olmamış öyle bişi bak neyin kafasını yaşıyorsunuz..

Bak dalgana :)))

0|0
    0|0
  • türk devletini işgal edemezdi.askeri kapasitesi ne olursa olsun hiç bir yerel goverment için bu sözkonusu değildir.zira atatürk'ün matematiği yerel govermentin edebiyatını bozar.

0|0
    0|0
    • sen Canakkaledeki siperlerimizi gordun mu Hitler tehdidi icin yaptirilan?bu kadar emiin konusma bence

• bişi olmazdı onada bir corc waşingtın damgası sokardı... şimdi çin -abd savası dunyamızı gelcegımızı sekıllendırcek..

0|0
    0|0
    • her yol ayni kapiya cikar tabi,ama ben hangi yol olacagini merak ediyorum sadece

Yükleniyor...