Kürtçe şarkılar seviyor musunuz ?

Sözleri anlamasam da, şarkıda sozler çok tatlı çıkıyor. Aslinda azeri şarkısı sözleri kürtçe.

link

• Evet
    31% (5)38% (5)34% (10)Oy Ver
  • Hayır
    50% (8)38% (5)45% (13)Oy Ver
  • Şarkıya bağlı
    19% (3)24% (3)21% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• Burada ırkçılık yapıp ağır konuşanları kınıyorum. İnsanları ırkları ile yargılamak insanlık ayıbıdır. Çoğunuz anlamadığınnız ingilizce şarkıları hayranlıkla dinleyip anadolumuzun bir rengi olan kürtçeye hakaret etmeniz utanç vericidir.

Mükemmel bir parçadır. Yürekten. Türkçe Kürtçe karışık. link

Hozan beşir severek dinlerim, yürekten okur, hissedersiniz.

2|1
    1|0
    • Evlat bir gün eğer pkklılar yüzünden bir yakının şehit düşerse anlarsın neyin ne olduğunu o gün gelene kadar insanları ırkçılıkla suçlamaya devam et.

• Sen kimsin ki senin karşına geleyim her şey ortada gören görüyor. Ufacık iyi bir kesimi var diye geri kalan bütün pislikleri görmezden gelecek kadar kör değilim. Yani senin gibi ve seninle aynı fikirde olanlardan değilim. Benim yaptığımın adı ırkçılık değil gerçekleri görebilmek sırf bu gerçekler için ırkçılık etiketini de kabul ederim. Türkiye'de birçok pisliği kürtler yapıyor. Türkler ise düşük bir yüzdeye sahiptir onları da adam yerine koyduğum yok zaten. Kötü olan pislik olan her şeye karşıy

• karşıyım. pkklıların yanında Türkler yer alamaz aslanım.Önüne gelen herkesi Türk kabul edeceksek işimiz var.Bir arkadaşım askerlik yaptığı esnada dağa çıktıklarında bir tane üni. yakalamışlar sözde Türk'müş ama ben o şahısın Türk olduğunu kabul etmem.Bunu yapan bizden değildir zaten.Bana kelime oyunu yapıp araştır gel deyip kendini basite indirgeme bence sen biraz araştırma yap.Neyin ne olduğunu bilmiyorsun eşitlikten ırkçı olmamaktan bahsediyorsun da ne derece öyle değilsin ?umurumda da değil.

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 13

• link

tek geçerimm

1|4
    1|1
  • Müziğin diliyle hiç ilgilenmiyorum.

Kulağıma hoş geldiyse dinlerim, dinliyorum.

0|1
    0|0
  • Dinlemiyorum ve sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Dinlemem kulak misafiri olduğum bir kaç şarki oldu müzikleri fena değildi o kadar

1|1
    0|0
  • Hayır.

1|1
    0|4
  • hayır kesinlikle

2|1
    1|5
  • Hayır anlamadığım haltı neden dinleyeyim ,Türkçe dururken.

1|1
    1|5
  • Hayır.

1|1
    0|4
  • Kürdçe sanat mı olurmuş

2|1
    2|5
  • Hayır fazla kaba ve itici bulduğum bir dil.

1|1
    1|5
  • link bu şarkı <3 birde koma denge azadiden dinleyin

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • türkçe seviyorum ben

link

bu şarkıyı çok seviyorum

1|0