Sizce ülkemiz nereye gidiyor..

sizce ülkemiz insanlık nereye gidiyor.haberleri gazeteleri okuyorum ülkem adına üzülüyorum sizin düşünceleriniz neler.neyi paylaşamıyoruz...

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Bu sorunun cevabini su an sayfalarcaa yazabilirim buraya cok doluyum fakat en nesnel olan sonucu soyleyeyim; mesele berkin elvan, sehit olan polislerm cemaat, akp, basbakan, yolsuLuk, geI parki, chp-gulen yakinlasmasi degil. Mesele odtu'deki agaclar da degil. Burada muslumani birnirine vurdurup kirdiriyorlar ve sonuc ne olursa olsun birileri buna kadeh tokusturuyor. Kimse sesini duyuramiyor her kafadan bir ses cikiyor fakat ey Turk halki! Kaybeden TURKIYE oluyor uyan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Her zamanınki yolunda. Tek fark gizli kapaklı olayların açığa - aleniyete çıkmış olması. Yoksa hep aynı tas, aynı hamam.. :-)

0|0
    0|0
  • baştakiler olduğu sürece bu daha ne ki İrandan 1001 beter olucaz bir 8-10 sene sonra iş işten geçmiş olacak :)

0|2
    0|1
  • Ülke Bır yere Gıtmıyor Tam Aksıne Kendıne Gelıyor. Olması gereken Yere Gelmeye Çalısıyor. Güçlü Yenı Bır VarOlus Aydınlık Yarınlara Gıdıyor

Ama ne yazıkki gezı zekalılar ve marjınal anarjıst Insanlar Tabi Onlar Piyon

Onların Arkasındakı Dıs Güçler Dıretıyor Ve Bu süreci Engelliyor.

0|1
    0|4
    • Hangi ülkede yasiyorsun ? Anlatigin Türkiye degil cünkü.

• Yemin edersek ben Türk Lirasi gittikce daa fazla deger kaybettigini görüyorum. Bir sene icinde Faiz 10.00% yaildigi halde tam 80 kurus kaybettigini görüyorum.

Ülkenin 45% özellestirdigini görüyorum, her sene daha fazla borca girdigini ve zarar yaptigini görüyorum.

Halkin 20% borcluken AKP altinda halkin 90% borclandigini görüyorum.

Al oku sunu.

sozcu.com.tr/2014/yazarlar/soner-yalcin/oyum-akpye-470202/

• Bkz ; Umut fakirin ekmegi, zügürt tesellisi

• yozlastı toplum dahada yozlasıyor hem dunyayı kurutuyoruz dogal kaynakları hızla tuketıyoruz bızden sonrakılere bırsey bırakmayacagız hemde bencıllık eksenınde yozlasıyoruz

0|0
    0|0
  • Kafa yapma. Yakinda herkesin parasina vuracak AKPnin Ekonomisi.

En son konu cebe geldiginde en Yobaz AKPli bilem Allah malla Islam mislam tanimaz AKPyi göd eder.

Gercek bu konudada emin degilim. Adam 850 Milyon mas aliyor dünyanin en ali Petrolü burada.

Etin kilosu 30 Lira. Her ecen yil zam üstüne zam geliyor.

Bakalim nezaman uyanacaklar.

0|1
    1|1
  • fazla uzağa değil. uçuruma gidiyor.

0|0
    0|0
  • Böyle giderse pok yoluna doğru gidiyor

0|1
    0|0
  • Durmak yok yola devam

0|2
    0|6
  • biz neler gördük milletin başbakanını bile astılarda

şimdiki durum neymiş onların yanında

0|0
    0|0
  • savaş çıkabilir

0|0
    0|0
  • köpruden önceki son cıkışlar az kaldı.

0|0
    0|0
  • salamete çıkacak yakındır

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kuzey Koreyle birleştirseler tam cuk diye otururuz valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...