Imkansizi sevdim ve gercektende imkansiz olarak kaldi. Ama kalbimden atamiyorum bir türlü neyapmam gerekiyor??

Gizli Üye
Ben ayrilali 1 ay oldu ve ayrildiktan 2 hafta sonra buradan soru sormustum hayalim bitti ama daha icinde yasiyorum diye ve bazilari tavsiye verdi müzik dinle, kitap oku, dizi izle. baska birisini bul hepsini denedim baska birini bul haric ben cünkü onu hala severken bunu baskasina yapamam. Ama dizi izle,müzik dinle bunlar sadece o an icin unutmami sagladilar yani 1 ay oldu ama icimdeki aci daha hafiflemedi. Benimkisi bir imkansizi sevmekti ve gercektende imkansiz oldu ve öyle kaldi. Unutmaktan baska elimde olan bisey yok biliyorum ama sanki hic unutamicakmisim gibi geliyor yani korkuyorum evlensem bile hala onun kalbimde olmasindan korkuyorum. Lütfen ciddi cevaplar, yorumlar yazin cünkü gercekten bu konuda yardima ihtiyacim var.
Güncellemeler
+1 yıl
Belkide bu imkansiz ask yeniden baslicak. Dün bir ablam benden habersiz gitmis konusmus onunla o önce ben zannetmis aylinim senmisin lütfen sensin de bir kac gündür hic aklimdan cikmiyorsun demis sonra ben olmadigimi anlayinnca aylin benim hayatim, tek askim o beni hep yanlis anladi benim onunla gönül eglendirmeye gibi olay hayatta en son yapicagim sey demis. Sonra numarimi istemis ama konusma birden kesilmis cünkü flatii bittikte bugün yine konusucuklar. Ama benim anlamadigim neden 1 ay sonra?
Imkansizi sevdim ve gercektende imkansiz olarak kaldi. Ama kalbimden atamiyorum bir türlü neyapmam gerekiyor??