Imkansizi sevdim ve gercektende imkansiz olarak kaldi. Ama kalbimden atamiyorum bir türlü neyapmam gerekiyor??

Ben ayrilali 1 ay oldu ve ayrildiktan 2 hafta sonra buradan soru sormustum hayalim bitti ama daha icinde yasiyorum diye ve bazilari tavsiye verdi müzik dinle, kitap oku, dizi izle. baska birisini bul hepsini denedim baska birini bul haric ben cünkü onu hala severken bunu baskasina yapamam. Ama dizi izle,müzik dinle bunlar sadece o an icin unutmami sagladilar yani 1 ay oldu ama icimdeki aci daha hafiflemedi. Benimkisi bir imkansizi sevmekti ve gercektende imkansiz oldu ve öyle kaldi. Unutmaktan baska elimde olan bisey yok biliyorum ama sanki hic unutamicakmisim gibi geliyor yani korkuyorum evlensem bile hala onun kalbimde olmasindan korkuyorum. Lütfen ciddi cevaplar, yorumlar yazin cünkü gercekten bu konuda yardima ihtiyacim var.

Güncellemeler:
Belkide bu imkansiz ask yeniden baslicak. Dün bir ablam benden habersiz gitmis konusmus onunla o önce ben zannetmis aylinim senmisin lütfen sensin de bir kac gündür hic aklimdan cikmiyorsun demis sonra ben olmadigimi anlayinnca aylin benim hayatim, tek askim o beni hep yanlis anladi benim onunla gönül eglendirmeye gibi olay hayatta en son yapicagim sey demis. Sonra numarimi istemis ama konusma birden kesilmis cünkü flatii bittikte bugün yine konusucuklar. Ama benim anlamadigim neden 1 ay sonra?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• her yaşadığımız acıyı, yaşadığımız anda daha büyük bir acı yaşamayacağız gibi hissederiz ya da diğer bir bakış acısıyla misal şimdiki aklım olsa böyle yapmazdım deyişimizde aynı düşüncenin ürünüdür yani bulunduğun zamanı gözünde büyütürde büyütürsün aslında bu zaman sıradan sadece içinde olduğun için öyle yani ileride o günden daha zor günler illaki yaşayacaksın hayat böyle bir şey şu an yapabileceğin bir şey yok acını yaşayacaksın zamanla bu acı azalacak ardından aklına bile geldiğinde sadece bir gülümseme yüzünde o kadar

0|0
    0|0
    • pek öyle olucagini zannetmiyorum ama umarim öyle olur ...tesekür ederim :))

• şimdi öyle hissetmen çok normal düştün dizin kanıyor : ) o bile bir günde iyileşmiyor değil mi : ) her yara kabuk bağlar : )

• insallah öyle olur...tesekür ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Yahu neden benim gibi dürüst insanlar varken, kıymetinizi bilmeyecek 3 kuruşluk adamlara gönül veriyorsunuz. Kendinize eziyet etmekten zevk mi alıyorsunuz, mazoşist misiniz? Kimse sana burada unutmanı sağlayacak sihirli kelimeler söyleyemez. Biraz da benim gibi dürüst erkekleri tercih edin de üzülmeyin, mutlu olun. Sıkıcı ay dersiniz bize ama o eğlenceli bulduğunuz tipler hep sizi kullanırlar.

Soru 1096032

0|0
    0|0
    • yani ama bunu bilemiyorsun ki nedense erkekler basta cok iyi oluyorlar kendilerini asik ettiriyorlar ve ondan sonra gercek yüzleri ortaya cikiyor yani tanimadan bilemiyorsun ki erkegin icini

• Yani seviyorsan herkes ikinci bir şansı hak eder.

Türkiye'de tanıdığın kızlar varsa bir kızla benim aramı yapsana. Daha önce hiç sevgilim olmadı benim.

• ya yetti ama daha öncede demistim yok diye !

• kendine 2 yıl ver.Güven bana.2yıl sonra hiçbişey kalmıcak

0|0
    0|0
    • 2 yil mi? ben 2 yila kadar nasil dayanicam? :/

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle kolay kolay unutamazsın zaten ben 2 sene sonra unuttum :) imkansız sa imkansız olarak bırak biliyormusun aslında sennki en güzeli uzaktan aşk ne elini tutarsın ne sarılırsın günaha girmeden allah yanında olur inş. ama bilki olmuyorsa zorlamaya gerek yok bende çok zorladım ama pişman bile olmadı o kadar çok şey yaptığı halde kendine değer ver spor yap güzelleş değişim geçir :) allaha dua et allah yardımcın olsun AMİN :)

0|0
    0|0
    • amin insallah dedigin gibi olur 2 sene bile sonra unutsam ona bile raziyim ben...cok tesekür ederim :))

• önemli değil sende iyi bir insansın bu nedenle allah sanada yardım eder :)

• tesekür ederim insallah :))))

• neden imkansız?

0|0
    0|0
    • farkli ülkelerde yasiyoruz

• hayırlısı o zamn

• öyle sagol :)

• 0|0
    0|0
    • okudum yazalanlar hakli ama öyle kolay olmuyor iste...yinede tesekür ederim...bu arada benim ismimde aylin :))

• Rica ederim:) İyi akşamlar:)

• iyi aksamlar canim :))

Yükleniyor...