Aranızda yurtdışına dil okuluna giden var mı ?

Aranızda yurtdışına dil okuluna giden var mı ? Varsa artıları eksileri neler

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gitmedim, ancak bir filoloji okumuşluğu olan biri olarak, Yabancı dili yerinde öğrenmek en cazip olanıdır. Fakat bunun için illa bir kurs organizasyonu ile gidip masraf etmene gerek yok. Uni. de okuyorsan eğer, mutlaka 3-5 aylık yurt dışı öğrenci değişim programı vs.. gibi organizasyonu vardır. Yararlanabilirsin.

0|0
    0|0
    • İşte ne kadar uyum sağlayabilirim sorusu bni düşündürüyor

• Aslında soru şöyle olmalıydı " Ne kadar zorlanırım? " . Çünkü gittikten sonra her durumda uymak zorunda kalıyorsun ama ilk başlarda biraz zor oluyor :-) Tabii türklerin çokca olduğu bir yere gitmemelisin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Aramızda yurtdışına dil okuluna giden yok.

0|1
    0|0
  • Dil okuluna değil ama liseyi yurt disinda bitirdim yardimci olur mu?

0|0
    0|0
    • Evet tabiki nasıl bir uyum sürecinden geçtin

• Sonra yavas yavas kndimi ifade etmeye basladim ve konustum. Bnde bide cekingenlik yoktu bir kelime bile bilsem konusuodum. 6 ay ozel ders aldim ve artik yeter dedim. Bugun ana dil seviyesinde ingilizcem var cok sukur. Ama surekli film izleyip muzik dinleyerek kulak dolgunlugu yaptim. Buralara kndim geldim. Sende yapabilirsin bole bir dusuncen varsa. Sadece istemen yeterli. Ve yabancilarla konusmaktn korkma. Bugun bir amerikan veya ingilizle bir turkle yaptigim gibi sohbet edebiliorm (:

• Böyle bir niyetim var da korkularım da var. Ailenle mi gitttin peki orada arkadaşlıklar nasıl bir başıma kalır mıyım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...