Kitap yazmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Kitapkurdubennnnnnnnnnn :) kitap yazmak istiyorum sizce ne yapmalıyımm bu konuda bir bilgisi olan varsa söyleyebilir mi ya da tavsiye?

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Türkçe denemelerinden öğrendiğim kadarıyla pes etme sürekli yaz empati yap dili ve kurgusu iyi olsun kendi tarzını bulmaya çalış arada ince espiriler olsun dilini hem herkes anlasın hemde düşünen vay be desin içindekiler hem okuyanı günlük hayattan uzaklaştırsın hemde okuyan içinde sokaktan sahneler görsün her halde birazdaha türkçe çözersem bende yazar olcam :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kitap yazmaktan ziyade kitabın kaliteli olması ve etkileyici olması gerekiyor bunun için yerleşmiş prensiplerin, farklı perspektifinin olması gerekiyor

ayrıca kitabı kısa zamanda bitirme çabası kaliteyi düşürür

0|0
    0|0
  • Bildiğim birşey varsa ayık kafayla yazılmaz tanıdığım bütün yazar senaristler hep hayal gücünü arttırıcı şeyler kullanır dişi hint keneviri gibi ;)

0|0
    0|0
  • kitap yazmak için bir çok şey lazım ama en önemli olanlar olayların nerede geçmesi yani mekan
    sonra karakterler en önemlilerden ha birde asla pes etme kitap yazmağa ilgin azalsada kitap yazmakdan soğusan da hiç bir zaman vaz geçme =D

0|0
    0|0
  • Tam sana önerecektim aklıma gelen fikri dedim la ne gereği var ben yazar köşeyi dönerim :D söylemiyom lan :D

0|0
    0|0
    • neyse söyleyimde ziyan olmasın bir bakirenin günlüğü :D yaz tüm abazalar almazsa gel tekrar konusalım :D

Kızlar Ne Diyor 2

• bilgim yok ama ilk sayfa çok önemli beni ilk sayfadan sarmayan kitabı okumam mesela :)

0|0
    0|0
  • Hayatın yazılmaya değerse hayatının bazı bölümlerini değiştirerek yaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...