Aslinda kim makarnaciymiş

link bunlar ne peki? En azından insan bu makanaların icine oy pusulasınıda koyar

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynen aynen:)

0|1
    0|1
    • ezik bir zihniyet adamlar darbede yapamıyorlar artık orduyuda aldılar elinden.anca makarna dagıtırlar artık:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Dimi ama ayıp etmiş yahu

1|1
    0|1
  • akpartiyi örnek almış diyenlere sesleniyorum.. işte bu kafayla giderseniz olacağı bu kanal istanbulu örnek alma marmarayı örnek alma metrobüsleri havaalanlarını örnek alma,urfaya kadar türkiyenin bir ucundan bir ucuna giden tren hatlarını örnek alma sen gel makarnayı örnek al .. ve oy bekle.. gelir sana oy.. kör olmak böyle birşey sanırım.

0|1
    0|1
    • Diger cevaplarida görelim,şu anen iyi cvap adayisin

• chp en son 80 darbesi öncesinde koalisyon hükümetiyle geldi ve 1 sene kalamadan gitti. Ondan öncesinde de tee İsmet İnönü vardı.

Kılıçdaroğlu'nun hiçbir projesini bilmediğin yazdıklarından açıkça belli. Veya azıcık Sarıgül'ün projelerine baksaydın bunu anlardın. Hayatında İstanbul'a ayak bile basmamış sizin kesim 3.köprüye, 3.havaalanına, metroya seviniyor.

Ayrıca halka hizmet verecek hangi icraate köstek olmuşlar? Örnek verir misin?

• Canim:) ben istanbula sık sık gden biriym hizli tren yapildiginda benim icin ve herkes icin gidip gelmekte kolaylasacak.. artik İstanbul gormus olmak marifet degil sen nerde kaldin:) .. hava alanlarinda yasmakli salvarli teyzeleri bile gorebiliyoruz artik sirnakta bile havaalani var.. Artik kimsenin tek elinde degil yani ulasim ucak araba hizli tren.. bunlar dunya capinda yapilan icraatler oldugu icin bunlari ornek verdim. Ak belediyelerin icraatlerinden tek tek bahsetmeyeyim.bir zahmet bakive

Erkekler Ne Diyor 4

• ne yapsınlar bu yolu 12 senede akp ögretti onlarada artık çözdüler milleti makarnaya oy veriyorlar özgürlük demokrası cumhuriyet falan kimsenin umurunda değil ne yazıkki. ak koyunlular olaya makarna ile bakıyorlar kim daha çok makarna verdi oyu ona veriyor..

0|1
    1|2
    • Valla ben makarnaları aldim ama oyu biraz zor veririm sanki ;)

• eksi atan serefsizler cumhuriyer özgürlük tam bağımsızlık ve insan gibi insaca yaşamanın ne demek olduğunu anlıyamamaşlar. bir insan hangi partiden olursa olsun oyunu kömüre makarnaya paraya satmamalı oy namustur. ben oyunu satanın karısını kızınıda satacagına inanırım.

• Eeee siyasetten uzak durmanın cezası aptallar tarafından yönetilmektir.

• Her gördüğüne hemen inanan insanlar için de bir beyin fabrikası kurulsa iyi olur.

0|1
    1|4
    • Google yaz bakalim beyin fabrikasi

• iktiadara ait bişey oldu mu kötü, hemen doğru olduğunu kabul ediyosunuz

• Ettiğimi nereden çıkardın ?

• Yardıma muhtaç insanlara, yardım etmekte ayıp birşey yok.

Sen işin özünü anlamamışsın. Esas sorun insanların bu hallerinden faydalanıp, sömürüp oy satın almak.

Burada adam kendi reklamını yapmış.

0|1
    1|1
    • ne bilsinler bunlatr o ayrımı eger o ayrımı yapacak seref ve zeka olsaydı ülkemiz şuan dünya lideriydi. amerikanın fahişesi olmazdık. yazık işte ne yaparsın

• Var da arkadaşım adı var sadece. Bir fen liseleri kadar var mı? Bunu geçtim bir anadolu liselerinin 10 da 1i kadar var mı?

Ben meslek lisesi okudum. Meslek lisesinde gçsterilenle imam-hatipte gösterilen fen derslerinin müfredatı, içeriği, ağırlığı aynıdır. Ve bana hemen hemen hiç düzgün fen dersi gösterilmedi. Ben ne öğrendiysem kendi çabamla öğrendim.

Kur'an'ın öğretilmesinden rahatsız değilim. Sadece küçük yaştaki çocuklara öğretilmesine karşıyım. +

• Çocuk ceza-i ehliyetini aldıktan sonra bunları gösterirsin, okutursun, isterse seçer. Buradan sonrası kimseyi ilgilendirmez. Ama sen daha aklı tam erişememiş küçük çocuklara bunları öğretirsen bu istismara girer. O zaman ben de dur derim.

• mecidiyeköyde oturuyorum bu koliden bana da geldi teşekkür ettim ihtiyacı olanlara verin dedim

0|0
    0|0
    • Helal sef

• her parti yardım yapıyor. dünde emir m.köydeydi atkı dağıtıyordu kırmızı renk yine almadım. haram olur onalara oy vermicem hem

Yükleniyor...