Bu zımpırtıyı kullanan var mı kızlar?

Ben kullanıyorum ama pek bir faydasını göremedim gibi

link

-.-

Güncellemeler:
Ya kızlaaarr bu gül suyu harbi işe yarıyomu ya :D bana pek faydasız geliyo evde var ama kullansammı ?
kullanan var mıdiye sorarsan kullanmıyorum diye gelirler tabi salaklık bende -.-

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Ben başka markadan sipariş verdim, artık ağlamaktan gözlerim şişti. Yıllardır sivilce ve izleriyle uğraşıyorum, beyaz tenliyim hemen göze çarpıyor. Bu markayı denemedim ama iyice araştırıp al, forumlara falan mutlaka bak,bloglara da vs.. Çünkü çok pahalı ürünler ve işe yaramayınca insan çöpe atmış gibi hissediyor parasını.Benim sipariş verdiğim ürün beş altı gün içinde gelecek ve işe yararsa sana yazarım buradan.

0|1
    0|0
    • ok .ben aldım kullanıyorum bunu zaten.

• clindoxyl izler için değil malesef ama beyazlaştırdığı doğru,o yüzden izlere de faydası var ama asıl amaç mikropları kırmak ve böylece sivilce oluşumunu engellemek, var olanları geçirmek.eğer sivilcelerin geçerse, izleri de bir iki ayda gidiyor, fakat sivilce oluşumunu engellemek için mutlaka cilt yapına uygun bir temizleyici al, çünkü ömrümüzün sonuna kadar sivilce kremi kullanamayız. o hap senin sivilceleri kökten çözecek... güneşten iyi koru cildini,siparişlerim geldi bu arada,

• bir adet sivilce ve iz kremi bir adet de termal suyu aldım. termal suyu cildi ferahlatan ve bazı tahrişlerden sonra iyi gelen bir su... gün içinde arada sürüyorum, rahatlasın cildim diye,beslesin...diğeri de bakalım nasıl sonuç verecek... daha bir gece oldu... güneş kremi kullanma konusunda hala bir karara varabilmiş değilim...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır kullanmıyorum..

0|0
    0|1
  • ne için kullanıyorsun? söylersen belki başka bir şeyler önerebiliriz

0|0
    0|0
    • sivilce kızarıklıklarını azaltması için bide tonik olarak işte.yağlı bir cildim var.

• Aktif Sivilce

Karşıtı Roll-on filan bunlar işe yarıyor mu sence?

• kullanmadım bilmiyorum. ama sivilce çıkmasını engellemek daha mantıklı değil mi? cildini temiz tut kızarıklık falan olmasın. kökten çözüm :)

ayrıca clean&clean'ın böyle sivilce kurutucu bir kremi vardı. onu arkadaş kullanmıştı. çok etki etmiyormuş.

• Kullanmıyorum

0|0
    0|2
  • hayır kullanmıyorum

0|0
    0|2
  • Kullanmıyorum kullanasım geldi sırf sana birkaç kelam etmek için :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Pazarlama konusunda çok kötüler.

0|0
    0|0
  • O değilde bir çamaşır bulaşığı eksik amma çok iş görüyormuş.

0|0
    0|1
  • Diadermine diye birşey var ismini yanlış yazmış olabilirim. Ben onu kullanıyorum

0|0
    0|0
    • nasıl sence memnun musun? tonik demi bu dediğin ?

• Hayır değil. Yüz yemizleme jeli :) önceleri tonik kullanıyorum afedersiniz suratımı becerdi diyebilirim Allah'tan toparlandı sonra. Asla tonik kullanmam. Sadece hakiki gül suyu okucak anca o zaman hem gözenekleri sıkılaştırıyor. Garnier kullandım ama yağlanmayı azaltmadı şimdiki kullandığım çok iyi yağlanmayı azalttı cilt tonunu matlaştırdı

Yükleniyor...