Bu Ülkenin Gelişmesi İçin Gerekenler

Bence ilk önce çalışma inancı kazanmalıyız boş vakit zarardan başka bir şey getirmez ilerlemiş toplumların zekilikle olduğu kadar en çok çalışmakla bağıntılı olduğunu düşünüyorum

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle insanların kafa yapılarını değiştirmek gerekiyor. Yaşlı insanlar '' bizim zamanımızda böylemiydi '' ! diye yakınıyorlar çok saçma o sizin zamanınızdı bu bizim zamanımız. Erkeklerin kadınlara bakış açılarını değiştirmesi gerekiyor. Hemen hemen bütün erkekler '' elinin hamuruyla bu işe karışma'' der sanki çocukla konuşuyor. Daha sonra ise yeniliklere açık bir ülke değiliz. Bundan zaten var başkasına ne gerek var gibi cümleler kurarız herzaman. Okullarda çocukları eğitime değil tembel bir nesil yetiştirmek için çağırıyorlar bence

0|1
    0|0
    • Haklısın kadın erkek değilde çalışan çalışmayan insan olarak ayırmak gerek bence çok gereksiz insanlar ve uygulamalar var okullarda baskıcı ve sıkıcı eğitimin sonucu olarak üretkenliğin zıttında bir nesil olarak yetişiyoruz

• Aynen öyle işte bu dediğim gibi iyi bir eğitimden geçiyor. Dünyaya bir çocuk getirmeye karar verdiğin an plan yapıcaksın çocuğun için yatırım yapıcaksın. Bizim ülkemizde bu olay ( doğsunda allah bereketini verir ) gibisinden işler yürüyor. Bu böyle olmaz

• Evet :( maalesef öyle

Kızlar Ne Diyor 1

• ülkemizde çalışmaya engel en önemli sorunda adaletsizlik diye ekleyebilirim...

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• herşeyden önce eğitimin üst düzeyde olmalı kız çocukların eğitimden uzaklaştırmamak ve bayanların iş hayatında olmalarını sağlamak ve herkesin için adalet gereken bir yapı sonrası kendiliğinden gelir

ama bunlar 1-2 yılda yapılacak birşey değil sabretmek gerekir

0|1
    0|0
  • adalet çalışma emek

0|1
    0|1
  • "Gece gece icad çıkarma" sözü ile başlamak istiyorum. Temeli EĞİTİM Ve Tablet verince eğitim 10 numara oldu anlayışı.

0|1
    0|0
  • bn hep Japonları örnek gösteririm. Kültürlerine bağlı kalarak devletleri için fedakarlık edip çalışarak kazanıyorlar.

Transformers filminden bir alıntı; No Sacrifice, No Victory

0|1
    0|0
    • Evet en önemli etkenden biri bence bu birine yararlı birşey yap dediklerinde sadece benle nereye kadar lafını duyuyorum sen yapmazsan o yapmazsa kim yapacak

• Bizde böyle bir olgu yok. Tembellik yapıp her şeyi devletten bekliyoruz. Bizde bir şeyler yapalım öyle değil mi.

• Aynen kardeşim

• Kendimizden güçsüz ülkeleri sömürmeye başlasak baya gelişiriz. psikozlaştım:)

0|1
    0|0
  • Bence birlik olursak. Görüşümüz ne olursa olsun.

0|1
    0|0
    • Aynen görüşler önemli değil toplanıp hepimizin,gelecek nesillerimizin ve kendi kişiliklerimize yakışır bir biçimde hareket etmeliyiz biraz siyasete girecek ama şuanda ülkede para yerine hizmet için gelmeye çalışan parti yok

• ne dion kızım sen yaa:)

0|1
    0|0
  • herkes oldugu gibi görunse ya da görundüğü gibi olsa sorun kalmayacak

0|1
    0|0
Yükleniyor...