Hostel sizce nasıl bir film?

tarantinonun hostel filmi sizce nasıl? Çok yorum var hakkında fakat çok kanlı olduğu için izlemeye cesaretim yok

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• İzlemedim lakin Tarantino'ya ait tüm filmlerin ayrı bir havası var.

0|0
    0|0
    • tarantino olduğu için izlemek istiyorum işte zaten...Ya adamın çizgisi zaten beli ama filmleri efsane oluyor. Neyse ben vazgeçeyim en iyisi :D

• Sahneler ürkütücü duruyor..Etkilenmemek elde değil Tarantino filminden bu saate pek iyi gitmeyecek sanırım..

• Sen bilirsin

Erkekler Ne Diyor 7

• Izle derim filmde o kadar da korku yok zaten biraz gerilirsin odur...testereyi izledin mi eger izlediysen bu film çerez gibi gelirr.

0|0
    0|0
  • kan görmeye dayanamıyorsan izleme

0|0
    0|0
  • Sansürsüz halini her bünye kaldırmaz. Kandan ziyade çıkarılan gözler, kesilen aşil tendonları falan, yazarken bile yüzüm ekşidi.

0|0
    0|0
  • çok kanlı ve hasssas bir insanın izleyemeceği sahneler. 1. filmi güzel 2. filmi kötü. başka filim izle. zaman kaybı

0|0
    0|0
  • izledikten sonra 3 gün yemek yiyemedim desem ?

0|0
    0|0
  • guzel ama kan görmye dayanamazsan izleme

0|0
    0|0
  • Sanırım film Çek Cumhuriyeti ya da Slovakya'da geçiyordu. Filmi izledikten sonra kendi kendime kesinlikle bu ülkelere gitmeyeceğime dair söz verdim. Psikolojin bozulabilir söyleyim.

0|0
    0|0
    • Slovakyada geçiyor..Bütün ön araştırmalar tamam sıra izlemede :D fakat buda cesaret işi..

• Ya filmin konusu da ürkütücü zaten insanlar para harcayarak öldürme duygusunu yaşıyorlar..Hadi bir cesaret tarantino sonuçta...

• Ohoo! Okumasaydın daha etkileyici olurdu. Şimdi pek etkilenmezsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Tarantino nun değil bu film eli roth un.tarantino filmin bikac yapımcısindan biri sadece ve film bol siddetli kanli ama berbat :/ tekrar izleme isteği uyandrmiyor izlemesen birşey kaybetmezsin

0|0
    0|1
Yükleniyor...