Bu şiirin kıtalarında ne demek istiyor?

İyi ruhların arasında dolaşan

Bir gölgeden sözediyorum.

Acıdan çatlamış kalbi

Soğuğa dayanıklı kılan bir bilgiden

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• 1. Cümleden diğerlerinden farklı bir şeyden bahsettiğini anladım başka şeylerde söylemiş olabilir tabi 2. Cmlede bu şeyin acı çekmiş kişilerin dayanıklı olmasını sağlayan bir çzellik kataldiğimden bahsetmiş bence

0|0
    0|0
  • şair burada;

"saçma cümleler kurunca insanlar bir bok var sanıp daha çok beğeniyolar be panpa.. biz de öyle yapıyoz mecburen.. naabıcan işte ekmek parası.. "

demek istemiş..

0|0
    0|0
  • yaşanmışlıkları olan bir insandan bahsediyor.

kimsenin umursamadığı herkesin ona darbe vurduğu bu dünyaya ait olmayan ölümden korkmayan bir insandan bahsediyor.

0|0
    0|0
  • bilgisi gittikçe artan ama henüz diğer insanlar tarafından farkedilmemiş tehlikeli bir kişiden söz ediyor olabilir.. daha önce çok acı çekmiştir.. edindiği bilgi ve yaşadıkları onu soğuk kanlı kılar ya da duyarlılığını ortadan kaldırır

0|0
    0|0
    • benle zaman gecırıyor ama ötesine gecmıyr benden hoslandıgını syledı ama asık degılm dedı kabullenmıyorum askı ılskıyı dedı eee ben dedım neden ılla bır sınrlama getırıyorsun karım mı kı hesp verıcm bırıne dedı veda ettm yanlslıkla dudak dudaga öptm bırbırımızı öperm ypma dedı bnde ıttm gıt dedım ama snra gene geldı hcbısey yok gbı dvranıyr ve hesp soruyr

• en ideal eylem ayrılmak olur !

• nolr yardımcı olun bana neden öyle dıyorsunz

• Milleti röntgenliyor pezovink

0|0
    0|0
  • bu bana ilahi komedyayı hatırlattı ya :D

1|0
    0|0
  • iyi biriyim ama doğrular ve mantığıma güvenirim

0|0
    0|0
  • Bir delinin günlüğünden nameler :)