Revep İvedik 4 yorumları neler?

Ben bayıldım gülmekten gözümden yas geldi ya bayılıyorum su adama :)) sizin düşünceleriniz neler ? Revep ivedik 4 ' ü nasıl buldunuz?

0|0
6564

En İyi Kız Görüşü

• aynen bende agladim resmen gülmekten sacma bir cümle oldu :D begenmeyenleri anlamiyorum heleki ay cok küfürlü diyenleride anlamiyorum sanki ilk 3 filmde ilahi okuyordu neyse genel olarak cok sevdim cok güldüm bu adam tam bir fenomen :D

13|8
    8|15

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 64

• daha önceki serilerde birden fazla olay irdeleniyor bunun üzerinde espriler yapılıyordu.

bunu sadece survivor'a bağlaması olmamış.

0|1
    0|1
  • Gezi de göstericilere hakaret ettiği için boykot ediyorum. Ona para kazandırmıyorum. Torrentten çeker izlerim... :-)

2|3
    1|2
  • Sizin gibi enayiler sayesinde adam 100bin yuroya araba aldı kendine dediği laf ise şu^^diğer arabalarım çok dikkat çekiyor bunu çarşı pazara gitmek için kullanıcam^^

Anlayamazsınız !bir123456789

Cevabım=izlemedim

cayırt

5|2
    3|0
  • Konuştuklarında ve yaptıklarında komiklikten çok magandalık var.Onun için daha çok gülmek yerine tiksinti duyuyorum.Ben komik bulanlara şaşıyorum.Kusura bakmasınlar.

0|1
    0|1
  • Tam da bizim zeka düzeyimizi yansıtan bir film zaten.

1|2
    2|1
  • GÜzel filmdi epey sahnesine güldüm.Ama kızlar çok abartıyor.Sinemadaki kızlarda recepin her cümlesine gülüyor.Recep birine merhaba diyor gülüyorlar o kadar fazla güldüler.Komikti ama gözden yaş gelecek kadar değildi.Cem yılmazın fundamentals ını geçemez diye düşünüyorum

2|0
    0|0
  • Gülmekten elmacık kemiklerim ağrımıştı.

Sinemasına Siteden bi' arkadaşım / bi' abim olan Ottoman ile gidip izlemiştik asdlkmag

0|0
    0|0
  • Celal ile Ceren den sonra sönük kaldı. İzledim bende güldüm ama saçmalıklarına. Yengece ip takıp gezdirmek ne arkadaş

0|1
    0|0
  • Recep İvedik 4'ü beğenen nadir insanlar olarak bir topluluk kuralım bence. bu arada gündemdeki sorularda çıktı yani niye 10 günlük soruya cevap verdin diye kızma :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşın zorlamasıyla gittim bende öyle fazla abartılıcak bir yanı yok hatta abartılıcak bir yanıda yok arkadaşım kahkaha atarken ben tebessümle izliyordum bir puan vericek olursam 10 üzerinden 6.7 veririm

0|1
    0|0
  • iğrenç şklxcjfgmonsduıf

2|1
    3|1
  • Merhabaa ben murat koyayımda turat esprisine gülen insanlarda nasıl bir espri anlayışı var ?

0|3
    3|1
  • nete düşsün izleriz :)

0|1
    0|0
  • Vizyona girdiği ilk gün sinemada izledim 5 para etmez. O adamın işi skeç bu işi beceremiyor

1|1
    2|2
    • 2 haftada rekor kırdı :D beceremediği yüzünden dimi

• Beceremediği yüzünden değil, Türkiye'nin ne kadar rezil durumda olmasından. Ossuran adama gülüyorsunuz, diyecek bir şey yok..

• Ryokan arkadasım ben tv8 ATV zamanlarından beri izlerim sahanı seninde skeclerini izlemeni tavsiye ederim. Recep ivedik serileri tat vermiyor artık

• Güzel

1|0
    0|0
  • türk milleti nerde belalti nerde argo ona gülüyor. gülünç bir şey yokki o filmde hanzo gibi hareketler yapıyor

2|2
    2|1
    • Peki öyle olsun

• ama güzel film hakkını verelim :D bende izlemeyi düşünüom

• tamam filmi izlerken hafif de olsa gülüyorum ama çıktıktan snra bir daha dönüp bakmam . teletabis bile daha anlamlı be.

0|1
    1|1
  • Adam osursalar gülüyorlar.

3|2
    2|0
  • izlemedim DVD çıkar zaten . patron mutlu son istiyor var on izlerim

0|1
    0|1
  • 2 kere gittim süperdi yine.

500 tane kitabım var, 2500 tane filmim var, çogu yabancı diziyi izledim, haftada 2 gün belgesel izliyorum, tv izlemiyorum.

Ama yine de seviyorum recep ivedigi. Entel, kasıntı olamıyorum bazıları gibi. Güldürüyo arkadas.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 64

• Hiçbirini baştan sona izlemedim. Argoyla güldürmeye çalışıyor, ne mantıklı bir espri var ne başka bir şey.

1|1
    1|0
  • espri seviyesinin çok alçak olduğu bir film. filmin sadece 20 günde çekilmesi ve tek karakter üzerine kurulu olması ne kadar uyduruk bir film olduğunu açıklıyor. sadece küfür edip kaba davranan bir insanın filminin bu kadar izlenmesi ülkenin zeka seviyesi hakkında insanı üzüyor.

0|0
    1|0
  • Dün gittim ve beklentilerimi karşılamadı... Kahkaha atmak değil de tebessüm ettirdi sadece. Filmde eksiklikler de vardı halil ibrahimin düğününü herkes bekledi ama göstermediler mesela. Film beklenmedik yerde kesildi...

Eyyvah eyvah 3 daha güzeldi :)

0|2
    0|0
  • 2 ve 3 e oranla çok daha güzeldi. Yani onlar kötü değildi yanlış anlamayında :D Ama bence 1 daha da güzeldi :D of hepsi güzel ya :D :D

0|0
    0|0
  • Of çok komikti ya hastayım şahana :))

2|0
    1|0
  • Benim tarzım filim değil .

0|0
    0|0
  • kadını köpek görenlerin hoşuna gitmemiş tabi bunun espirisi yapılınca efendim altan mesajlar eğlendirirken eğitici düşündürücü oluncag*tkokusu almışlar bence çok güzeldi

0|1
    0|0
  • her filminde espiri kalitesi biraz daha düşüyor.. yanıltmadı gene..

0|0
    2|1
  • hiçbegenmedim ben

0|0
    1|0
  • Ben yeni sinemadan geldim gülmekten gözlerimden yas geldi resmennn :D :D ... cekilisde faln :D ... siz gidin ben rekor kircam diyor ya :D

0|1
    1|1
  • Bunun gibi enayiler oldukça bu memleket bi' gram ilerlemez.

0|2
    6|2
  • Recep İvedik seven insanın aklından şüphe ederim, net.

0|1
    3|0
  • Kötüydü bence.

0|0
    1|0
  • İzlemedim cok kufur var ya :(

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşım ilk gitmek istediğinde bn gelmem sen git dedim çünkü öncekileri hiç sevmemiştim fakat 4 süper olmuş istemeyerek gittim gülmekten gözümden yaş geldi süperdi çok sevdik bayıldık

0|1
    0|1
  • Saçmalayıp küfür edip insanları güldürmeye çalışıyo. Çok saçma yaa hiç güzel değil

0|1
    1|0
  • Hiç komik değildi yanımdaki arkadaşıma ayıp olmasın diye güldüm :D

1|1
    2|0
  • Bence zaman kaybı ..

0|2
    2|0
  • 2 hafta olmuştur gideli sanırım kahkahalara boğuldum salonda :D

1|0
    0|1
  • uyudum