Erdoğan Berkin'i Terörist ilan etti? Doğru mu sizce?

Daha çocuğun kırkı çıkmamış boşbakan ölünün arkasından konuşuyor? Siz ne diyorsunuz buna?

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• başbakan'ın bizzat katildir, yalancıdır, ahlaksızdır.

"Berkin yavrumuz" diyemiyor ama "Burak Can yavrumuz" oluyor.

Allah'ından bul be insafsız gaddar !

Yahu bu adamın yalanlarına ne zaman dur diyeceğiz.

Hadi her şeyi bir kenara koydum. Hadi diyelim ki yalancı başbakan'ın yalanlarını yedik.

YAHU SUÇLULARIN ÖLDÜRÜLMESİ HANGİ ANLAYIŞLA BAĞDAŞIR !

Benim hakkım bu adama helal değil. Eğer ahiret günü varsa, cehennemde EBEDİYEN yansın.

5|5
    4|5
    • Cehennemde yanması gereken öncelikle teröristler berkinler çapulcular yani sizlersiniz herkes kendi işine baksın.

• İşte tam da bundan bahsediyorum. İnsanları ne de güzel kategorize ediyorsunuz. "Siz ölün, biz haklıyız" zihniyetinde ki çarpıklığı görmüyor musunuz.

Cinayet işliyorsunuz, vahşi ve barbarca davranıyorsunuz böyle adalet mi olur.

İnsanları terörist diye itham ederken adam öldüren siz ve sizin düşüncenizdeki grup. Böyle ahlaksızca yorumlar yapma hakkını nasıl kendinizde görüyorsunuz. Yarı yaşımdasınız. Akıl öğretmeden önce biraz akıl sahibi olmalısınız. YAZIKLAR OLSUN SİZE !

• başbakanın şerefszliğinden konuşmuyoruz o zaten tescillenmiş birşey.çocuğun sicili tabi temiz olcak daha yaşı kaç ama birsürü görüntüsü var daha da çıkacak çocukta olsa bu çocuk zararlı bir çocuk.doğuda sana silah doğrultan 12 yaşında bir çocuk var diyelimki aman sen küçüksün tatlısın gel beni vur mu diyeceksin ona .hergün dünyada yüzlerce insan ölüyor bir çocuğa takılmayalım üzüleceksen git burakcana üzül ismail korkmaza üzül ama berkine üzülme .

Erkekler Ne Diyor 20

• Kim terörist, kim değil karışık mevzu. Zamana, yere, kişiye göre değişiyor. Önemli olanın berkinin terörist olması ya da olmaması da değil.

Şu anda bence önemli olan tek şey bizleri yönetenlerin dürüst, aklı başında, bu ülkenin ve bu ülkenin insanlarının çıkarları için çalışan insanlar olup olmadığına karar vermek.

Berkin bizi yönetmiyor neticede.

2|0
    1|0
  • unıversıtelı arkadaslara ıkı cıft sozum var:VATANA BOLECEGINIZE ATOMU BOLUN de bu ulkede bazı seyler degıssın gsyıh artısı yakında tıkanacak ve ekonomık daralmaya baslayacagız..ıphone alıp masaya koymakla modern dunyaya uyum saglayamasın bu urunu uretmek ıcın kafa yoracaksın..ugrasacaksın vatanıma nasıl faydam olur dıye dusuneceksın turkıye orta gelır tuzagından nasıl kurtulur dıye dusuneceksın..kısı basına gsyıh nasıl artar dıye dusuneceksın..gını katsayısının duzelmesı ıcın gelır dagılımı adeletsızlıgını azaltmak ıcın elınden gelenı yapacaksın..carı acık nasıl asılır bunu dusuneceksın bunun ıcındekı buyuk yapısal sorun olan enerjı acıgını azaltmanın yolları nelerdır dıye dusuneceksın..dogalgazsız petrolsuz nasıl yollarla enerjı artırılır onları dusuneceksın..ıhracatımızn payını nasıl artrrız onu dusuneceksın kı ulkendekı ınsanların refahı artsın..yoksa unıversıteye gıdıp sureklı sokaga cıkıp protesto yapmakla hersey cozulmez.yuruyus anayasanın verdıgı bır haktır ama kamu malına zarar vermek bır hak degıldır..dıyorsunuz kı hukumet ındırelım ama bunu kaos ortamıyla yapalım..bu sekılde yaptıgınız ancak dıs mıhraklara yarar sızın uzerınızden para kazanırlar ve sızı kullanıp sızı fakırlestırıp gıderler sızde 20 sene gerı gıtmıs bır ulkeyı yenıden duzluge cıkarmaya ugrasırsınız..kısacası demokrasının bıttıgı yerde fakırlesme baslar..kızıyorsan sandıga gıdeceksın orda tepkını vereceksın

0|4
    2|3
  • bazen dedemle recep tayyip erdoğanı çok benzetiyorum..

rahmetli de son zamanlarında ne dediğini bilmiyordu.

2|4
    1|1
  • Kendisini ciddiye almıyorum artık . Sadece şansımı sorguluyorum 6 milyarlık insanlık tarihinde bu adamın var onu zaman dilimine nasıl düştüm diye.

0|2
    0|0
  • Tayip gel cebimde 200 lira var gel oğlum gel!

3|3
    2|3
  • Doğru söylemiş polie tas atan anarsittir teröristtir moruk

Polise tas atan ölünce dünya ayağa kaliyo polis oluyor tik yok sokayim lan böyle adalete vicdana..

2|3
    4|5
    • link

Şu sorudaki en iyi cevabı okur musun lütfen..

• Hadi en kötüsünü konuşalım. Diyelim ki yalancı başbakanın dediği gibi elinde sapan vardı.

Elinde sapan vardı diye adam mı öldüreceğiz. Adalet, hukuk nerede kaldı ? Mahkemelerin ne anlamı vardı.

Kaldı ki bu ilk olay mı ? 7 kişi öldürüldü Gezi olaylarında. Bu mu doğruluk.

Lütfen CİNAYET İŞLEYENLERE ORTAK OLMAYIN. Bu çok büyük bir suçtur.

Polis kardeşlerimizi de seviyoruz ama şehit olan polis kardeşimizin öldürülmesinde göstericilerin bir suçu yok ki. Kendi meslektaşlarının hatası.

• O her şeye rağmen bir ''çocuk''tu. En başta bir ''çocuk''.

• alevi kürtlerinden oldugu ortaya çıktı berkinin

youtube da apo yanlılarının düzenlediği gösteride halay çektiği videosu çıktı ortaya.Ben temiz görmüyorum

4|3
    1|5
  • Terörist olsaydı kardeşim derdi sorun yok.

2|1
    0|1
  • tayyipçi değilim ama o çocuk bence de teröristti

3|4
    3|6
    • lan vicdansız. 14 yaşındaki çocuk siyasetten ne anlar. hadi diyelim terörist.hadi gene haklıın diyelim, senden olmayan herkes terörist. gene de 16 kilo olark ölmeyi hak ettiği anlmınamı gelir bre vicdansız!:...

• Ben böyle bir adaleti kabul etmiyorum.

Çocuğun sicili temiz, hakkında görüntü yok, yalancı başbakan gibi kasedi de çıkmamış, paraları da sıfırlamamış, sabahın erken saatlerinde kimse sapanla polise saldırmaz.

Velev ki saldırdı diyelim, hadi olsun bari yalancı başbakan kırk yılın başı doğruyu söylemiş olsun, biz bu ülkede yargısız infaz yapan katiller mi olacağız ? Hem de 14 yaşında bir çocuğu öldürecek kadar alçalacak mıyız ?

Unutmayın, bugün bir Berkin yarın bin Ahmet

• Hayır, olmaz. Suçu kanıtlanamış bir insanı öldürme hakkınız yok. Yapmayın. Bu ne benim, ne sizin ne de yalancı başbakanın görevi. Bunun yeri adli merciiler. Sokak ortasında adam öldürmek bize ve demokrasiye yakışmaz. Bizler barbar değiliz. En azından olmadığımıza inanmak istiyorum.

Hiç kimse ölmesin, öldürülmesin. Deniz Gezmiş de ölmesin, Adnan Menderes de. Ölümün izahı olmaz.

Kimse size silah doğrultmadan VARSAYIMLA insanları öldürmek kadar barbarca bir tavır olabilir mi ?

• onu bilmemde profil resmin super :p

1|1
    0|1
  • bana ne berkinden

1|0
    1|1
  • Madem o bir çocuktu gezi eylemlerınde ne işi var? Başbakan çocuk üzerinden siyaset yapıyor yapılmaması geren birşey o çocuğu oraya sürene ne demeli peki?

Gezi eylemleri diyorlar..! Binlerce şehitimiz oldu kimse ağzını açmadı, üç beş ağaç derdiyle hükümeti devirmeye çalıştılar durum böyle olunca şeriatın kestiği parmak acımaz.

2|1
    1|4
  • Herkes kendince konular açıyor iyi güzel hoş.Şırnakta,Hakkaride,Vanda, askerler ölürken neden kimse hiçbirşey demiyodu.Berkin'in ölümünü kullanan şahsiyetler amacına ulaşmış bulunuyor.Buradan tebrik ediyorum çok başarılı bir politika yürütüyolar her ne kadar bu politikayı benimsemesemde.

Şimdi herkes G*t kılı vs vs. gibi şeyler söyleyecek şunu da not edeyim.Ben şuanda şu ülkeyi yönetecek adam akıllı birisinin bu ülkede bulunduğunu düşünmüyorum.Buda benim fikrimdir.

Saygılar Ks üyeleri.

1|1
    0|3
  • Suriye'de ölen çocuklar için, ağlayıp "zalim esad" nidaları atanlar, Türkiye'de 14 yaşında çocuk öldürülünce "Çocuğun orda ne işi var" diyor. sdfsdff Sizin ben samimiyetinizi, inancınızı...

1|2
    1|2
  • Ziya Paşa yıllar öncesinden beyitle adeta bugünü anlatıyor

Sirkat çoğalıp lâfz-ı sadâkat modalandı

Nâmus tamam oldu hamiyyet yeni çıktı

(Hırsızlık çoğalıp sadakat sözü moda haline geldi, namusu bitirdik, hamiyet yeni çıktı)

0|1
    1|1
  • 14 yaşında bir cocuk nasıl terörist olur insaf

0|2
    0|1
  • Bir çocuğun ölümünü o artık ölümsüz diye bir takım partiler sahipleniyorsa günümüz Türkiyesinde o gerçekten masum bir çocuk değil savunan tarafın siyasetini güden bir eylemcidir. Başka türlü sahiplenilmez çünkü.

Ben ölümsüz diyenlere de öldü geberdi diyenlere de kızıyorum. Sonuçta çocuk dediğin şey anca yaramazlık yapar. Böyle bir eylemdeyse ailesi ve bir takım abi ablaların yönlendirmesiyledir. Her çocuk masumdur.

Oyun hamuru gibi ne şekil verirsen o şekli alır.

0|0
    0|0
  • soyisminden kürt olduğunu anlıyabilirsiniz ben türk kürt ayrımı yapmam ama sinir olduğum nokta şu ki bütün kemalistler kürtlere ırkçılıkla bakarken birden kürt bir çocuğu gelipte el üstüne çıkarmaları gerçekten sinir bozucu herkes bilio türkiyede büyük çoğunluk kürtlere düşmandır çocuklarını dahi sevmezler hatta çoğu kürtler ölsün derler ama ne olduysa el üstüne çıkardılar işte

1|1
    0|4
    • Mesele Kürt, Türk değil ki.

Benim gibi düşünen insanlar her şeyden önce ayrımcılık yapmazlar. Bu bir

Ölen insanın etnik kimliğine bakılmaz. Bu iki

Ölüm kimseye reva değildir. Kimse ölmesin diyoruz. Bugün Berkin ölür yarın 1000 tane Ahmet ölür. Bu da üç.

Anlatmak istediklerimizi hiç anlamamışsınız. Karşı tarafa kendi kafanızdan kalıplar biçiyorsunuz. Bu çok yanlış. Cinayetin savunulacak bir tarafı ASLA olmaz.

• allah olmadığından ve akıl sağlığım yerinden olduğundan bir şey olmaz merak etmeyin bence sizde bir sıkıntı var bir olaya takıntılı kalmışsınız ölümü fazla abartılı görüyorsunuz olayaca çokca duygusal yaklaşıyorsunuz olaya biraz politik bakmanızı öneririm ama siz yozlaşmışsınız düşüncelerinize sınır koymuşsunuz olaya duygusal baktığınız için bu sınırları aşamıyosunuz

• ay hiç görmedim diyosunuz bakın kemalistler ayaklandı bile link bu kadar saf olmayın lütfen

• eskiden cenazeleri cemaat gömerdi insanlar üzülürdü herkes Rabbine dua ederdi

meftunun ruhu şad olsun diye...en azından rahmetli deyin bari insafsızlar

şimdi sen başbakandan farklı birşeymi yapıyorsun

0|0
    2|0
  • suriyede ölen küçük çocukları sizde zaten terörist olacak diyordunuz hatta ölmeden sen ne diyorsun.dur sen bir şey deme

0|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 9

• o çocuğu her türlü eyleme sokup ölünce de " o bir çocuk " naraları atanlara ne demeli..

berkin çocuktu. ve çocuklar ölmemeli.ve evet dağa çıkan çocuklar gibi onu da şehrin içinde insanları kızıştırmak için kullanıp sonrada öldürdüler.bu insanlar gözlerini açmadıkları müddetçe yenilerini de öldürecekler.

1|0
    3|3
  • Madem terörist diyor o çocuğa o zaman niye mecliste o terörist dediği insanlarla anlaşmalar yapıyor ?

Şarkılarını kürtçe olarakta çeviriyor kürtçe afişler hazırlatıyor valla ben buradan şunu anladım ki bu başbakan oy için insanı rezil de eder vezir de eder...

Önceki gün polise kızıyor sonra bir bakıyorsun polisi milletin üstüne salıyor falan filan..

Kaldırıpta o yaşta ki çocuğa da terörist demesi bence hiç yakışmadı yani birde halk bu kadar ayaklanmışken resmen meydan okuyor ben güçlüyüm umrumda değilsiniz gibisinden

0|2
    0|0
  • Terörist olsa ne olur ki?

Tayyip çok sevmiyor mu onları zaten.. Aaaa ayıp şimdi ne oldu?

1|2
    5|2
  • siyasete karışmaması gereken bir olay bence.

orada yaşanmış bir acı var ve kimse bunu göremiyor o çok sevdikleri siyasetten kafalarını kaldırıp.

orada bir can yok oldu. göz göre göre bir kişi daha öldü.

orada ölen sen de, ben de, onlar da, ya da herhangi bir siyasetçi de olabilirdi.

ama görmüyorlar bunu.

o kadar kendilerinden geçmişler ki, artık bir ölüme bile yapılacak siyaset gözüyle bakıyorlar.

2|1
    1|0
  • Bir Ülkücü gözüyle diyorum ki kesinlikle haklı zaten gezi olayları çığırından çıktı erdoğanla falan da bir alakası yok doğrudan pkk nın şehir işgal planları

1|5
    1|3
    • link link Erdoğan Gezi olaylarının daha da büyümesini isteyen adam. Senin deyiminde Erdoğan PKK.

• Başka işi gücü yok ölülerin üzerinden siyaset yapıyor

1|2
    1|2
  • E kalmamış ki vicdan. İçi yanar insanın. İşin acı kısmı destekleyenlerinin olması. E farklılıklara saygı yok ki. Bu kadar kör olunur.

0|2
    0|0
  • bi çocuk bnc yanlış... ama ölumünü siyasi rant için kullananlarda oek dogru yolda sayılmaz

0|0
    0|0
  • Doviz kurlarini etkilemedigi için bence terorist yerine çapulcu ilan etmeliydi.

0|2
    2|1
Yükleniyor...