Sizce 11 yılda ne değişti?

Tarafsız bir şekilde cevap verebilirmisiniz?11yılda türkiye de ne degişti?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• yapmayın arkadaşlar tamam akp hata yapıyor ama insanları kutuplaştırdı kardeş kardeşe düştü diyorsunuz da 1970 de akp mi vardı? apoyu ipten akp mi aldı? güneydoğuya ilk defa bu kadar akp dışında başka önem veren oldu mu? tamam akp hatalı olabilir ama eleştirirken tutarlı eleştirelim arkadaşlar

0|2
    2|2

Erkekler Ne Diyor 11

• 11 yılda Türkiye de kötü yönde değişen değişikleri yazamam 3000 karakter yetmez çünkü özelden isteyen olursa yazar yollarım .

İyi yönde değişen tek bir olgu var oda kendisinden sonra gelecek iktidar hiç bir şekilde yolsuzluk yapamayacak en azından. Çünkü yolsuzluk yapacağı, gelir elde edeceği bir yer kalmadı sağ olsun ülkesini çok güzel pazarladı. Yolsuzluğun önüne geçti.

2|1
    1|1
    • oyunu hangi partiye vermek iyi bence rasko

• bana gönderebilir misin

• @pembeboncuk şu anda vaktim biraz sınırlı bugün olmasa bile yarın mutlaka gönderirim. Hayırlı geceler

• Askeriyenin etkisi ortadan kalktı,türban korkusu yenildi,devletin kurumları darmadağın oldu,adalete güven azaldı.demokraside geriye gittik.1991 senesinde bile daha demokratikdik link TÜRK milletiyken birden 36 etnik unsura bölünmek istendik.Alevi-sünni kavramları yeniden piyasaya çıkarılmaya başlandı.99 senesinde biten terör yeniden azdı,daha sonra ülke bölünmeye sürüklendi.Demokratik devletten çıkıp parti devletine geldik.En kapsamlı özet ise link

2|0
    0|2
    • 11 yıl önce kimsenin rahtça ben aleviyim kürdüm dedgni duymadm.

• süper benzetme alkışlıyorum seni canısı :D :*

• Teşekkür ederim :)

• Imf'ye artik bor veren bir ülke olduk

Olanüstü hal kaktı kürce dilinin üzerindeki engelemeler hazımsızlıklar kaldırıldı

Başörtüsü özgürlüğü getirildi

Havaalanı ve üniversitesi olmayan sehir kalmadı

Kisi basina düsen endüsuk milli gelir 10 bin doları gecti

Okullarda artık bir sirada 4 kisi oturmayi birakın tablet bilgisayarlar dagitilmaya başlandi

Devasa sehir hastaneleri ve en son teknoloji tibbi cihazlar aile hekimi uygulaması

Duble otoyollar, küprüler tüneller, demir yolları metrolar hızlı trenler

Daha cok yazilir ama buradaki karekter sayısi yetmez adam bunları cumhuriyet tarinde yapilmayanlari 11 yila siğdirdi

0|2
    0|1
  • Akp li olmayan biri olarak sempati duymaya başladım azcık azcık :) adam ettiler yediler ama adam ettiler

1|3
    2|1
  • türkiyeye ayit bişey kalmadı tekel boğaz köprüsü vs. satıldı. veriler arttı. neler değişmediki

3|1
    0|3
    • Geliri nekadar dı peki köprünün

• herşeyi gelire bakmıyacaksın ki. sen gidere bakıcaksın. senin cebinden ne çıkıyor ona bakıcan

• :)peki

• Parçalanmış yollar ile bütünleşip, akıllarımızda kutuplara ayrıldık.

1|1
    0|2
  • detaylı ve geniş açıdan düşünmek gerekri

0|1
    1|0
  • Vergiler artti devlete ait olan yerler ozellestirildi savas halinde turktelekom yabancilara satilmisti sikinti yaratir aselsan turkiyenin en buyuk savunma sanayisinin %49da israilin gerisini siz dusunun

0|0
    0|1
  • Paradaki sıfırlar dışında mı ?

2|0
    0|2
  • taraflı ya da tarafsız degısmeyen hıc bırsey kalmadı hersey 4 4 luk olmayabılır tabıkıde ama lutfen 2001 ıle kıyaslama yapın ona gore karar verın bu ulkede ne zaman okul kıtapları bedava dagırıldı ne zaman hastanelerde kuyruk bıttı pkk bıttı denecek sevıyeye geldı ne zaman bu kadar yol baraj okul unıversıte yapıldı ne zaman kendı gemımızı zırhlı araclarımızı tufegımızı yapmaya basladık uydumuzu gonderdık sımdı yerlı arabada gelıyor allahın ıznıyle lutfen nankör olmayın kımse 4 4 luk degıldır elbet yanlıslıklar olacak ama tum dusuncelerden sıyrılıp objektıf bakmaya calısın unutmayın bu gemı hepımızın bır kısının ya da bır kac kısının degıl batarsak hepımız batarız allahın ıznıyle bu gemıye hıc bırsey olmaz saygılarımla

0|0
    0|0
  • link Bu klip her şeyi anlatıyor. :))

2|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Bütün insanlar birbirine düştü kardeş kavramı kalmadı.

Türk-Kürt-Alevi-Sünni diye insanlar ayrıldı.

İnsanlar birilerinin ölümüne sevinirken birilerinin ölümüne üzülmeye başladı.

Zenginler daha çok zengin, fakirler ise daha çok fakir oldu.

Bencilleşmeler başladı.

İnsanlar birbirine güvenini kaybetti.

Partiler insanların kimliklerini oluşturmaya başladı.

Sen oncusun, sen buncusun diye insanlar sınıflandırıldı.

0|2
    2|1
    • 11 yıl önce yoktun o halde direk bunları söylüysan

• yok onlar itaatkar kadınlar afedersin poposunu kırıp otururlar koca sözünden çıkmazlar

• o zaman bu sana gelsin :P link

• O kadar çok şey değişti ki en çok da insanların algısı değişti...Ama yıllardır değişmeyen bir şey var başa gelen yiyor,insanlar çıkarları için taraf tutuyor,çoğunluk kolay para derdinde.Değişmeyen şeyler yüzünden değişen çok şey var ve kimse bunun fakında değil.

0|0
    0|0
  • Baş örtüsü serbestliği geldi

ımf ye borç bitti. Hatta ımf bizden borç istiyor:))

İşsizlik azaldi

Şehit haberlerini duymuyoruz artık.

Türkiye yi hortumlayanların hortumları kesildi. :))

Sağlığın öenmi biraz daha kavrandı.

Aramızda yokmuş gibi davrandığımız engellilerimize bir çok fırsat verildi. Maddi olarak destek çıkıldı..BU da bardağın dolu tarafı:))

0|1
    1|1
    • Kaç gündür şehit haberleri geliyor sanırım dikkat etmiyorsunuz. Türkiyeyi daha da içten hortumluyorlar bununda farkında değilsiniz sanırım. IMF bizden borç istemiyor aksine IMF açıklama yaptı bize ne kadar borç verdiğini. Engellilerimiz uzun zamandır isyan ediyorlar hastanelerde gerekli tedavilerini görmediklerini ve kaldırımlarda onlar için özel alan olmadıklarını bas bas bağırıyorlar.

• Herkes bir yorum yazdı sorulan soruya. Herkesin yazdığı yorumu okudum. Kimsenin düşüncesini de yadırgayan yorum yazmadım yorumların altına. Sorun ne biliyor musunuz? Bazılarının marjinallik peşinde koşması. Size saygı duyuyorum ama eğer ben sizin yorumunuzun altına sizin düşüncenizi eleştirecek bir yorum yapmadıysam fikirlerinize saygı duyuyorsam aynı nezaketi sizde gösterin. Bir zahmet sizde hükümeti eleştirmek yerine istediğiniz adamı savunun. Böylece ben de daha rahat mukayese etmiş olurum

Yükleniyor...