• Sor
  • Bence

Dünya nereye sürükleniyor, kimler yönetiyor?

Biraz araştırma yaptım, illuminatı, deccal, mason, piramit, tek göz, arkadaşlar neler oluyor, ben bu lanet dünyada yaşamak istemiyorum, okadar... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bırakın istedikleri kadar planlar yapsınlar,bizim bildiğimiz Allah (c.c) en iyi plan yapandır..

Erkekler Ne Diyor 27

• biz kukla mıyız?

• Saadettin Teksoy aktif araştırmacı gazeteci kimliğini bırakmayaydı iiidi, çelalkıla ağır geldi bu yük

• celakil <3

• Çelakılın saçlarını deli gönlüme, bağlasam da çözülmese :(8

• üzerimizde oynanan çok oyun var. istedikleri fikirleri kolayca beynimize sokabiliyorlar.

• Çogu uydurma haber onların. Her duydugunuza inanmayın.

• kurmaca hepsi.insanları endişeye sevketmek için yapılan ayak oyunları.fakat rayından çıkıp popülerlik için malzeme olmuş.artık gündeme gelmek için kliplerinizde damalı zemin arkadada piramit şeklinde merdivenler olması şart.insanlar bizi mason(sözde dünyayı yönetenler) zannetsin havamız olsun diyen tipler.hepimiz insanız ve yaptıgımız en büyük işlerin bile allah katında zerre değeri yok.mason da neymiş .pehhh.

• yazdıkların doğru ama mason diye bir örgüt var arkadaşım.

• olmadıgını söylemedim.ama bu mason denilen insanlar bi avuç canı sıkkın saplantılı zenginden başka bi şey değil.akıllarınca oyun oynuyo teresler.

• Doğru olan bişi varsa,Hepimizin bi koyun sürüsünün üyesi olduğumuzdur.Bazı arkadaşların yorumlarıda onların bu sürüde koyun olmalarının umrunda olmadığı yönünde.Aslında hepsi doğru bu dediklerinin.Hepsinin doğruluk payı mevcut.Tüm yaptığım araştırmalara ve gerçek dünya gündemine dayanarak söyleyebilirim ki Dünya yı yöneten bir takım yahudi aileler var.Servetleri Bir çok dünya devletinin hazinesinden fazla.Bu aileler Bir çok ülkeninde para basma yetkisini elinde bulunduruyor.Para basma yetkisinden ne olacak demeyin bi araştırın anlatırsam uzun sürer.Medya günümüzde insanları kontrol etmeye yarayan en önemli etken.Ve bu yahudi aileler dünyanın en büyük medya kuruluşlarının sahibi,finansörü.Petrol şirketlerinin ve elmas şiketlerinin diğer maden şirketlerinin sahibi,Uluslararası bankaların,dünya bankasının,ımf ve bunun gibi birçok bankanın sahibi.Anlatmakla bitmez.Rotschield ve rockefeller aileleri.Rockefeller Abd de Hristiyan lobisi ve yahudi lobisi başkanı.Bütün bu bahsedilen masonik örgütlerin yahudilere hizmet ettiği söylenir.Yahudiler tevratta kendilerine bahşedilen kutsal topraklardan bahsetmektedir.Ayrıca yahudi inancına göre(Bu bahsettiğim koyu yahudiler zengin olanlar,üst sınıf yani) Yahudi olmayan her insan yahudilerin kölesidir.Bir insan sonradan yahudi olamaz yahudi doğar derler.Olay sadece Kutsal topraklarla bitmemektedir yani.Yahudi olmayan herkesin köleleştirilmesi de gerekmektedir.Asıl amaç dünya hakimiyetidir.Bunun hazırlığı günümzde başlamıştır.İnsanlara önümüzde ki 100 yılda takılması planlanan çipler çıkmıştır.ve geliştirilme aşamasındadır.Bu çiplerin biirnci ayağı çipli nüfus cüzdanıdır.Türkiyede proje aşamasındadır.Bu nüfus cüzdanı ehliyetimiz,banka ve kredi kartlarımızı kapsamaktadır.İkinci aşaması bunu da ortadan kaldıracak,deri altına yerleştirillecek mikroçiplerdir.Üçüncü aşamasıda bu çipin geliştirilmiş halinin tüm insanlara takılıp insanların kölelelştirilmesidir.Köleleştirmekten kasıt İstenmeyen insnaların yok edilmesi,insnalığın her zaman kontrol altında tutulması.İstenmeyen kişilerin çipi kapatılabilecektir.Çip kapandığın o kişi ölecektir.Bi tür teori gibi gelebilir.Bu çip medyay ufak ufak yansıtılmaya başlandı.Amaç insanların onlara karşı koyayamaması,tek dünya devletini kurmak.Bir takım korkuları da bulunmaktadır.İsrail den bütün yahudiler ahir zamanda kovulacaktır diye bizim dinimizde ve diğer dinlerde de yer almaktadır.Bir takım yahudiler bu yüzden İsraile yerleşmeyi redetmektedir.Bize düşen dinimize,kültürümüze bağlılıktır.bugün dünya tüm bu oyunların sonucu olarak bu haldedir.Eğer ki bir oyun yok diyen arkadaşlar varsa İslam dini ni Hadislerini bi araştırsın.Kuran ın türkçe mealini bi okusun,o da olmadı nostradamus vb. birçok kitap var araştırsın.

• bence fazla tv izlememek lazım

• sen kliplerde arıyorsun öncelikle T.B.M.M nin giriş koridorunu araştır istersen illuminatu yüzyıllardır süre gelen bir yapılanmadır hizmeti altına devlet büyükleri başta olmak üzere en büyük silahları medya ile sanatçılar üzerinden topluma mesajlar verirler. kısaca masonlar yetiştirler bunlardan bazıları. ADNAN OKTAR (Harun YAHYA) ACUN ILICALI, ŞEYH Nazım KIBRISİ, Doğan yayın grubu, link

• Doğan yayın grubuna okey ama Harun Yahya masonluk üzerine çok eserler yazmış, en ufak ayrıntısına dek onları deşifre etmiştir. Acun ve Şeyh Nazım'ı bilmiyorum.

• iki defa yazdım cevabı fakat yazı karakterleri biraz uzun olduğundan gelmedi ama harun yahyayı gerçekten merak ediyorsan ekleyebilirsin konuşuruz konuyu.

• sen tiyatronun arkadaısın fazla dillendirme istersen

• Dünyadan önce kendi ülkeni sorgulamalısın ;)

• kimse yönetmiyorparonayak insanlar hep birilerinin yönettiğini zannediyorkişinin grubun etkisi yoktur

• bu saydıkların dünyanın sreklendiği değil döndüğü anlamına geliyor yuzyıla yakındır eynı sorulara değişik cevaplar aranıyor. dönüyor işte dunya ...

• Bence sen dünyada olmasan bir cahil daha eksilecek belki dünyadan; bence o nedenle dediğin cümle mantıklı.Bunlarla uğraşacağına git ve biraz ders çalış ablacım.

• ottan mottan isaret cikartmak yerine, calisip amaclariniza ulasin. asil boyle insanlar detaya takip da yerinde saydikca kazanan kazaniyor, farkinda degilsiniz.

• Bak bu soruların cevabı tek bir kitapta var Risale i Nur oku.. Içinde deccal da var tek göz de var.. Ama yok diyorsan ve yaşamak istemiyorsan buyur imtahar :) et

• Imtahar ne ya intihar :)

• Bilemiyeceğim, Ancak yakınbir zamanda benim yöneteceğime dair teminat verebilirim ..kih..kih..kih..

• dünya sıkıntılı

• vala bir yere sürükleniyoz ama nereye dünya 5dk önce sallandı:) bizim tarafta deprem yine

• napcan bunları düşünüpde...hayatın tadını çıkarmaya bak...Güzel şeyler de var bu dünyada sevmek sevilmek gibi ...

• hepsi tesadüf. dünya da tesadüfen kuruldu zaten.

• biraz daha araştırma yap

• dunyanin sonu yaklasiyor cebinizde ne kadar para varsa harcayin

• ahahaha

• Boyundan büyük laflar söylüyorsun. Diikat et! Şaka şaka :) Ama lafların isyan kokuyor başına bela gelmeden tövbe et.

• Beyın yıkama gırısımlerı

• Doğal seleksiyonun insanlar için daha acımasız işlediği bir dönemde "böyle bir dünyada yaşamak istemiyorum." nidaları senin işine yaramayacaktır. Senin var olup olmamanın kitlesel anlamda hiç bir anlamı olmadığını, diğer bir deyişler hiçliğini anlayarak hayatına devam etmelisin. Sana hazır sunulmuş olan din, tarikat ve düşüncelerden birini seçmek ya da kendi düşünce sistemini oluşturup yaşamak senin elinde.

• evetü

• yani kısaca susuzluğunu dinle Sprite iç, gene gazoza geldi olay, subliminal mesaj manyağı yaptı eleman bizi

• adamlar çok iyi çalışıyorlar. uyanık olmak lazım. akıl almaz subliminal mesajlarla zihin yıkıyorlar.

• +1, Kesinlikle.. Çizgi filmlere dek indiler.

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet bunu bende arastirdim bazi klipler gordum.. Veya sanatcilarin bu yolda oluslari vs vs.. Bu gercekden kotu bisey ama korkmuyorum.. BEN SURUKLENMIYORUM, BEN RABBIMIN YOLUNDAYIM HALA BENIMGIBI SIZLER GIBI OLANLAR OLDUGU SURECEDE.. NEREYE SURUKLERSE SURUKLESINLER BIZ KAZANACAGIZ.. Sadece aciyorm genc beyinlere daha cok hukmediyolar, en saglam yerlerinden bozuyolar toplumu bunun sonuclari agir oluyor.. Veya unluleri kullaniyolarki daha fazla kesime hitap edebilsinler.. Herkezin kendinde bitiyor olay.. Birde zoruma giden din uzerine toplananlari takip edip kontrl etmeyi cok iyi biliyorlar boyle halkin beynini yikayanlari hic gormuyolar..

• Çoğu sanatcılar bunu bilmeden ypıyor sonucta klibi vs sanatcılar hazırlamıyor onlar sadece oynuyor bu işin arkasında başka şeyler var evet korkunç bende korkuyorum açıkcası

• Allah-ü teala (cc)

• öpüselim mi?

• Öncekileri Göster
    • millet Allah korkusuna eksi de veremiyor, neyyy aciz kullarım adımı eksiledimi al sana şimşek..sdsafasfa

• Hahaha kath olsa basardı eksiyi <3

• kendi dünyami kendim yönetiyorum gerisi ilgi alanima girmiyor

Yükleniyor...