İzmir' de öğrenci olmak nasıldır?

Üniversite İzmir'de okunurmu ? Halkın ögrencilere bakıs acısı nasıldır,dokuz eylül ve ege üniversitesi icin yol imkanları,yurt,otogar ve maddi durumları hakkındada bilgi verirseniz çok mutlu olurum.teşekkürler :) genelde nasıl tipler vardır ? rahat edilirmi ?

Güncellemeler:
otogar ve havalanı ege unv kampusune yakınmıdır pekı ? bılgılerınız ıcın cok cok tesekkur ederım bu arada :)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• ben İzmir de yaşıyorum ve tercih yaparken İzmir dışına çıkmamak için elimden geleni yaptım :) çünkü İzmir harika bir şehirdir İzmir de öğrenci olmak çok güzeldir ama şunu bilmen gerekli dokuz eylül üniversitesi buca da ve çoğunlukla bucayı sevmiyor geleninnler yani öyle aman aman bir yer değil fakat kalite olarak en iyisi diyebilirim eğitimi çok iyi (fakültesine göre değişiyordur) ege de kampüs olayı var ortam iyi vs ama bana biraz fazla rahat bir yer gibi geliyor. maddi açıdan İzmir seni çok zorlamaz (alışverişi abartmazsan) kalacak yer sıkıntı olmaz evler filan çok pahalı değil ve yeni devlet yurtları yapılıyor zaten bir sürü özel yurt var. :)

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer dar görüşlü ve kıt bir insan değilsen rahat edersin. Ulaşım asla sorun olmaz.

0|0
    0|1
    • Otogardan servisle gidebilirsin. Hava alanından ise önce izban sonra metroya binmen gerekir ya da otobüs ile de halledebilirsin.

• Izmir öğrenci olabileceğin en iyi şehir diyebilirim. Ege Üniversitesi tartışmasız daha iyidir dokuz Eylül den Kampüs zaten bir şehir gibi ^^

0|0
    0|2
  • İyi okuldur, her tip öğrenci vardır, ulaşım metroyla oldukça kolaydır, bazı yerlerde ücretler oldukça pahalıdır.

0|0
    0|2
  • eğlence için seçebileceğin en iyi yer ama eğlenceye dalmaktan dersleri geçmeye fırsatın olmuyor :)

0|0
    0|1
  • Nüfus azlığından dolayı daha ferahtır diğer şehirlere göre sanırsam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nasıl tipler mi var.. :/

genelde kurt adamlar ve vampirler.. gece sokakta dolaşma seni ham yaparlar

1|1
    1|1
  • Ege üniversitesini tercih edebilirsin her türlü imkanı var ulaşım yurt vs. Kuzenim orada rahat .

0|0
    0|1
  • İzmir'de yaşıyorum inan eskiden çok çok daha güzeldi,ama hala en boyun eğmeyen,haksızlığa göz yummayan ve özgür bir şehir.İnsanlarına gelince , özgür düşünceli tiplerdir,kimse kimseye karışmaz ,kendi halinde bir şehir.

0|0
    0|2
  • çok rahat edersin insanları çok sıcak ve kültür seviyesi yüksek tabi olmayan yerleri de var evler biraz pahalı yurt olursa daha iyi olur.. orda okursan hayatının en güzel dönemleri geçer benden söylemesi :)

0|0
    0|2
Yükleniyor...