Zıt görüşteki partiye geçen çıkarcı insanlar..

Bu insanları samimi buluyor musunuz?

Birbiriyle benzer görüşteki partilerden yapılan transferlere tamam,

mesela AKP'den-Saadet Partisine ya da CHP'den-DSP'ye geçenleri anlarım da;

CHP'den AKP'ye, AKP'den CHP'ye geçmek nedir birisi açıklayabilir mi?

Bu tip çıkarcı siyaset adamları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şahsen ben Chp'li olarak, Akp'den gelen siyasetçiyi partimde görmekten rahatsız oluyorum.

bkz:Ertuğrul Günay

Güncellemeler:
Özellikle İlçe Belediye seçimlerinde çok zıplama oldu bu seçimde..

Merkeze bağlı İlçe Belediyesi'ndeki CHP adayı eski AKP'li İlçe Belediye Başkanı..

Buyur buradan yak..

Oy versen olmuyor, vermesen olmaz...

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiçbirini samimi bulmuyorum.

0|1
    1|1
  • Hepsi menfaat peşinde *.*

1|2
    0|1
  • siyasetin kendi samimi değil ki..

2|2
    0|0
  • Döneklerdir onlar.

2|0
    0|1
  • Soruyu okurken ilk aklıma MHP'den istifa edip BDP'ye geçen Ömer Bozkurt geldi. Doğru yolu bulmuş, rahatsızlık duymam.

2|0
    1|0
  • Siyaset işte :) bütün işleri milleti kandırmak , yalan dolan..

1|1
    0|0
  • Işte o tipler siyaseti hakikaten bilen hakkını veren vatandaşlar

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• nasıl geçtiğine bakmak lazım misal Mansur yavaş MHP istemedi gecen seçimde %27 oy almış ( gecen seçimlerde Mansur yavaşa anketlerde melih gökçek %17 alacak diyordu ) sen böyle bir adamı neden göstermezsin belediye başkan adayı hatta hiç ilgilenmemiş partimizle alakası yok denilmiş adama bunun üzerine CHP teklif götürmüş CHP bile bu kadar işin dışından görebiliyor ama MHP asrın fırsatını tepiyor anlamak çok güç arkadaş sonuç olarak MHP Ankara Büyükşehir adayına yazık etti CHP kaptırdı adamda ben ülkücüyüm diyor hala

Devlet bahçelinin iyi güzel yanları olduğu kadar MHP yerinde saymasına sağlayan bir yanıda var CHP bu seçimlerde yolsuzluğun öyle bir diline dolanıd ki her yerde her ortamda bangır bangır bağırıyor devlet bahçeli çok pasif kalıyor bir MHP li olarak düşüncem bu yönde

0|0
    0|1
  • Hiçbirisi iyi olmadığı için ben gayet normal buluyorum..

Hatta en güzel şey dönekliktir. Çünkü siyasi dönek adam araştırıyordur ve artık bir şeylerin yanlış gittiğini görüp değişimi kabullenmiştir.

1|1
    0|1
  • Özellikle belediye secimlerinde bu tür transflerler oluyor ama bence samimiyetsizlik sanirim

0|0
    0|1
  • Her dönemde vardır böyle tipler. Hükümet yalakaları. Güç nerede bunlar oraya. İdeolojik görüşleri yoktur aslında bunların dini imanı paradır. AKP'nin genel bütünü böyle toplama tiplerdir.

Ertuğrul Günay CHP'de Genel başkan yardımcılığı yapmış olmasına rağmen zaten taban olarak imam hatipten gelme bir tiptir. Dönektir. Makam mevki için gitmiştir diğerleri gibi.

0|0
    0|1
  • akplilerde chplileri akp de görmekten rahatsızdırr belki.

0|0
    0|1
  • mansur yavaş mhp den chp ye geçti bu ne diyorsun

0|0
    0|1
    • Mhp'yle de paralellikler olsa da, daha kabul edilebilir..

Ama olmasa daha iyi.

• 2009 yılında aldığı OY %27 Mansur yavaşın genel seçimde MHP taban oyundan daha fazla buna sebepte Beypazarında 2 dönemde yaptıkları çoğu insan inanmadı melihe verdi bunlardan biride benim gelemz sol olacağına sağ olsun dedim.

Şimdi MHP aday göstermemesine anlam veremedim . Bu sefer ama aynı hataya düşmeyeceğim MAnsur yavaşa vereceğim.

• bende anlam veremedim mhp neden aday göstermedi iyi oyda almıştı

• ben en cok Ankara cho adayınızın alacagı oyu merak ediyorum akpden chpye ya da chpden akpye gecmeyi bir nebze anlarım akp şurada 10 yıllık bir parti ama mhp saflarındayken chp ve chplilere yapmış oldukları bariz ortada olan birini nasıl aday gösterdi chp yani burada şahıslardan cok kurumların sucu var .

0|0
    0|1
  • CHPden AKPye geçen bildiğim kadarıyla yok dediğin seçmen ise olabilir insanlar fikrini değiştirebilir, ama milletvekili belediye başkanı gibi gibi görevdeyse batan gemiyi terketmek

1|1
    0|1
    • Chp'den Akp'ye geçen vardır mutlaka Belediyelerde falan..

• oy vereceksin moruk, dediğin gibi de olsa son katıldığı partinin tüzüğüne uygun hareket etmeyeni zaten pişman ederler, bak idris bal adam ölüm tehditleri alıyor

Yükleniyor...