Sizcee. ulkemizin hali ne olacak. kim hakli kim haksiz ?

Arkadaslar sizce. Bu ulke nereye gidiyo boyle surekli bir olay. Sizce ne yapilmaya calisiyo.

Güncellemeler:
Kiyametin alametleri iste. Biride kendini isa saniyo. Tovbe yaaa

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• chp ve mhp liler bu kafayla giderse kazıgın başına gidio :)

0|2
    1|5

Erkekler Ne Diyor 14

• Olacak bir şey yok

at izi it izine karıştı

ne olursa olsun ama dış güçler bize müdahale etmesin

vatan hainlerinin dış güçlere ülkeyi satmasına izin vermeyelim

içimizdeki çürük elmaları biz cezalandıralım

bunu yapacak güce ve kudrete sahibiz

Ama asla ve asla dış müdahaleye izin vermeyelim

kan kusalım ama kızılcık şerbeti içtik diyelim

kazanan biz oluruz ve biz kazanacağız

0|1
    0|0
  • artık sokaklardan çekilmeliler, çünkü akp + puan kazanıyor bu durumdan, tamam protesto yapılsın ama abartılmasın dozunda bırakılsın, chp sokakları tahrik ettikçe iktidar olamaz, herkes sağ duyulu olmalı aksi halde görüyoruz işte suriye gibi ukrayna gibi iç savaş çıkar allah göstermesin...

0|0
    0|0
    • feto yılanın başıymış da haberimiz yokmuş ha birde millet hoca falan diyordu...

• Arkadaşlar, relax olun, hiç birşey olmaz. Ülkemiz bundan çok daha kötü günleri gördü, yaşlı amcalara sorun onlar anlatırlar :D

Korkacak birşey yok, her şey zamanla rayına oturur.. Öyle bir kaç çapulcunun, cemaatçinin efelenmeleri ile ülkeye birşey olmaz, canınızı sıkmayın.

0|0
    0|1
  • Hepimiz haksızız ne yapmaya çalışıyoruz ki bu ülke için. Siyasetçi yok ama kötünün iyisi buna vercem. Napalım hataları var ama yok başka şuna mı vereyim. Bu da kötü ama bastakinden iyidir dusunceleriyle oy verdigimiz sürece. Türkiye olarak hep kötünün iyisi olarak kalacağız napalım elimizden ancak bu kadar geliyorlar ülkesinden fazlası olmamiz çok zor. Yanlış olduğunu bile bile ona buna oy veriyoruz. Napıyım bos mu atayım oyum suna yarar mantığıyla başka yanlışı seçmenin hicbir manası yok.

0|0
    0|0
  • sokaklarda huzursuzluk çıkaran anarşistler haksız

0|1
    1|1
  • dur daha bu başlangıç sen seçimden sonra özerklik ilan edilince gör ülkenin halini vatan hanileriyle anlaşan bir başbakan olduğu sürece burnumuz bktan kurtulmaz!

0|1
    0|1
  • Ben haksızım birde başkanlar haksız görünen o...

0|0
    0|0
    • biri türk milliyetciligi yapiyor digerinin alt yapi da kürt milliyetciliginden geliyor. kaldi ki teröristler bile milleti sag duyulu olmaya davet ediyor akp ise hala kutuplastirma derdindeyse teröristten daha asagilik konumdadirlar.

ayrica bu terörist dediklerin ile baris sürecine gidiliyorsa selahattin demirtasin da "öcalan bölücü terörist basiysa onunla masaya oturan da teröristtir" dedigi gibi teröristle anlasmaya giden de teröristtir.

• arkadasim anlamakta zorluk cekiyorsun heralde, mhp ile bdp aynidir demedim ikisinin de kökeninde milliyetcilik vardir dedim. bdp pkkya destek vermez demedim mhp ile ayni kulvarda demedim pratikte ayrilsalar da teori de ikisi de milliyetci bir partidir. kaldi ki savasinca masum insanlar kötü insana mi dönüsüyor, ozaman öldürdüklerinde bayraklarina saygi duyup insan öldürdükleri icin madalya mi takicaksiniz? o nasil bir anlayis.

• hiç biri ötekinden daha iyi değil .

0|0
    0|0
  • hayaldi gerçek oldu işte :D

0|0
    0|0
  • hiçbir degişiklik olaz

parası olan parasını sayar

olmayan çocuk yapar

0|1
    0|0
  • fetoş bir yandan saldırıyor. tayyoş öbür yandan saldırıyor. kılıçoğlu saçmalıyor.

0|0
    0|0
    • fetoş toyyoş iyiymiş

• fetoş diyorum cünkü düne kadartayibin kankasıydı şimdi düşmanı. ulan fetoş bu adam hırsızsa demek 11 sene beraber çaldınız.

• Herkes haksız ;) Herkes kendi kesesinin derdin ruhumuzu kaybediyoruz ;)

0|0
    0|0
  • Üc beş çapulcu ülkenin huzuru gelimişimi baltalamak için faiz lobilerinin marjinal anarşist gurupların dış mihrakların taşeronluğunu yaparak, sokakları yakıp yıkıp bunada sözde demokrasi insan hakları gibi gösterip yaptıkları terörizmi meşru göstermeye calışıyo zavalılar

0|1
    0|2
    • robot lobisi :)

• Faiz lobisi diye bir şey yok.. Çobanınız uydurdu, siz de papağan gibi tekrarlıyorsunuz..

• Ipek sen koyun olmasaydın faizlerin gezi olaylarin ardından 2 kat arttığı doların yüksekisin hala devam ettigini görürdün

• sence?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mhp fasist bir partidir desteklemem ama hakkini vermek lazim adam cikip herkesi sag duyulu olmaya cagiriyor.

chp akpnin laciverti ama adam cikip herkesi sagdulu olmaya davet ediyor.

bdpnin alt yapisi milliyetcilikten gelmeyeydi iyiydi, ama herkesi sagduyulu olmaya davet ediyor.

akp yol yapti cikip " bizim genclerimizin elinde tablet kalem var (satirlari tablet,sopalari kalem olarak görüyorsa demekki) onlarin gncleri terörist vatan haini" diyor.

ülke biryere gitmiyor da hangi parti nereye götürmeye calisiyor gayet acik ve net.

0|0
    0|0
    • Hayran olmamak elde değil fütursuz muhabbetine. Mhp ve teröristleri aynı kefeye koyan zihniyeti desteklemektense hırsızları destekleyip size biber gazi sıktığını gormeyi tercih ediyorum ediyoruz, edecekler...

• Gidersin terörist bayrağı haricinde bir bayrak yaparsın farklı renkte farklı dizaynda, haklarını ararsın demokratik yollardan saygı duyulur. Yada destekçilerinden aldığın silahlar ile savaş istersin saygı duyulur. Ama sen hem masum insanları öldüreceksin hem bu ülkenin memuru işçisi tüccarı milletvekili olacaksın. Sende bizi bu yaratıklar ile bir tutuyorsan kendine kendin bir yer beğen vicdanında...

• Subjektif olmakta ısrarcısın. Evet bu yaptıkları dışında her ihtimal daha etik...

• Bu kadar basit ve imla kurallarına uymayan insanlarında politika hakkında konuşması garip.

1|2
    1|1
  • cok fena seyler donuyor.. ulkemız uzerınde pıs emeller.. ne olur Sesımızı bırı duysun artık.

0|0
    0|1
  • vallah bu gidisle hic iyi seyler olmayacak o kesin

0|0
    0|0
  • ben haklıyım beni seçin kurtulun :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...