Rahat bir meslek önerileriniz ?

Arkadaşlar sayısal bölümdeyim öncelikle bu bölümde rahat, geliri iyi, sosyal bir meslek ne olabilir ? Diğer bölümlerden de sınava gireceğim ama genel olarak rahat meslek önerileriniz nelerdir ?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kuzum öncelikle çevrendeki hangi iş sana hitap ediyor ise ona yönelmelisin ve üzerine gitmelisin. Hiç bir işi küçümseme her işte bir zirve vardır. Ünlü bir ceo da olabilirsin kendi şirketinde en iyi ceo yu işe almak için eleme de yapabilirsin. Anlatabildim mi?.. Başarılar

0|0
    0|0
    • Sizin onereceginiz meslek yok mu?

• Her iş olabilir bir reklamcı da olabilir bir çiçekcide o önemli değil. Önemli olan üzerinde çalışabileceğin işin üzerine kaybetsende kaybetmesende yılmadan devam etmek. Örneğin bir çiçekci çiçek sepetini kurarak u.arası hitap şekli. Yani anlatmak istediğim ne yapacağına karar ver üzerine gitt yılma

Erkekler Ne Diyor 14

• Torpilin yoksa rahat meslek yoktur..

Ya kamuda tanıdığın olacak ve rahat bir yerde memur olacaksın,

ya da okulu falan bırakıp dinci bir partiye üye olacaksın, kapı kapı dolaşıp oy toplayacaksın, onlar da sana belediyede falan bir iş bulacaklar..

0|0
    0|0
  • Diyetisyenlik

0|0
    0|0
    • Nasil bir rahatligi var mesela

• Ben muhasebe ve iktisat okudum diyetisyenliğin + ya da - yönlerini sana net söylemem . Fakat fazla koşturmacalı bir meslek değil istediğin bütün özelliklerle uyuşuyor. Psikolojik açıdan baskı içinde olacağın bir meslek de değil , bu arada eczacılığı falanda düşünebilirsin .

• eczacılık iidir bnce. ama fizik ve matematiğin iyiyse mimarlıkta werebilirsin bnce bir bayan için sayısaldaki en iyi meslekler bunlar tıbbın puanı zatn malum mühendisliklerde bir bayan için çok zor dediğim gbi en iyisi mimarlık veya eczacılık hem parası iyi hemde çok zorlu işler değil...

0|0
    0|0
  • Cevap belli aslında sayısalsan en iyi ve parası olan meslek diş hekimliği.

Eşit Ağırlıksan hukuk en iyisidir ama hiçbir konuda garanti verilemez gerekli torpillerin olmalı yoksa zor.

Sözelle hiç iliglenmedim :)

Fizyoterapi Pdr Falan bunlar Hep Söndü İlk Ünlü oldukları yılda girmek lazımdı şimdi girsende o bahsettikleri gibi iş ve maaş olmaz zor yani.

0|0
    0|0
  • memurluk :)

0|0
    0|0
  • hırsızlık . bak tayibe nasıl çalıyo. :D

1|2
    0|1
  • rahat iş memurluk

0|0
    0|0
  • kolay diye bir meslek yok

0|0
    0|0
  • hemşire en qüzeL meslek yani sağlık alanı olabilir

0|0
    0|0
    • Rahat degil ki ama nöbetler falan

• nöbete bağlayamaznki bir çok qüzel yanı var insanlara yarım ediyosun sağlına kavuşturuysn vem utlu oluyosun şahsen ben öleyim :)

• Rahat meslek yoktur. Ne ka ekmek, o ka köfte..

0|0
    0|0
  • iplik fabrikası olabilir eskiden ablam çok çalışmıştı fazla yorucu değil

0|0
    0|0
  • zengin koca bulmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • biraz birikim yap ve düzgün bir yerde muasebeci aç elemanlar çalışsın sen para say

0|0
    0|0
  • psikoloji oku bence =))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kamu en rahatı.

0|0
    0|0
  • Türkiyede memur olan şeyini dertten kurtarır

0|0
    0|1