Ben üniversite mezunuyum o ilkokul mezunu ne yapmalıyım?

çok güzel bir kız ama ilkokuldan sonra kendi isteğiyle okumamış sizce ilişkimiz başlasa yürür mü?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Mezuniyet olarak seviyesi düşük olabilir.

Ama nice insanlar var ünv. okumamışlar ama son derece kendilerini geliştirmişler, son derece birçok konuda bilgi sahibiler.

Bir ilişkide önemli olan ünv. mezunu olması değildir, önemli olan karşınızdaki insanla uyum sağlayıp sağlayamadığınızdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• zor... başlarda tolere edebilirsiniz ama ileride çatışmaya döner, aynı dili konuşmadığınızı farkedersiniz...

2|0
    0|0
  • Okumakta önemli tabi okusa iyiymiş ama şartlar olmayınca okuyamamış ...

Bazen çevremde okuyupta kendini yetiştirememiş insanlar görüyorum bazende okumayıp okuyanlara taş çıkartan kişiliği güzel kendini güzel yetiştirmiş insanlar...

Bence herşey sizde bitiyor bunlar halledilemeyecek tarzda sorunlar değil kendinize inanın biraz bence mutlu olursunuz...

1|0
    0|0
  • düşünce yapısı uyuyorsa gerisi boştur

0|0
    0|0
  • kendini geliştirmiş biriyse kültür seviyesi yüksekse nice üniversite mezunlarına taş çıkartabilir ama gerçekçi olmak gerekirse sen üniversite mezunusun çevrendeki insanlarda genelde öyle olacak o rahatsız olmazsa kompleks yapmazsa gayette iyi yürür

0|0
    0|0
  • bu ikinizede bağlı...sen diploma alıp kenara koyan biri isen gayet anlaşırsınız...

yok kendimi geliştiren biriyim diyorsan,ilerde büyük sorun olacaktır...

0|0
    0|0
  • eğer gerçek aşk varsa yürür aşk herşeyi yaptırır insana gerçekten seviyorsan yürüt o ilişkiyi okuma falan önemli değil birbirinizi severseniz herşey halolur

0|0
    0|0
  • Tam tersi olsaydı hoş bulmazdım şahsen ama hayat ona öğretmiştir bseler neden olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• diploma ile ask olmaz.

Ancak bazi kültürel sorunlar yasiyabilirsiniz ha bayan arkadas kendisini yetistirmisse tabi hic problem olmaz.

Ailelerin biraz cok sözü olabilir dengin degil diye

0|0
    0|0
  • Nerede ne okuduğuna bağlı biraz.

0|0
    0|0
  • Önemli olan insanların birbirlerinin gelişmesine yardım etmelidir gerisi anlayış saygı ile gelir

0|0
    0|0
  • çok dizi izlemiyorsa sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • inan ki öyle bir kız arıyorum, üni mezunlarının hep biyerleri kalkık oluyor ego tavan yapmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...