Yanlış anladığınız şarkı sözleri var mı?

mesela sonu gelmez yinede bitemez ümitler ama yok sabah cebin eski çanı sebebi koparılan çiçekler gibi doğrusu: ama yoksa bahçemin eski şanı ...

Güncellemeler:
bende özledim bende resmin var şu alemde diye söylüyordum bide

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Zekü müren- Veda busesi

"alnına koyarken veda buseni

yüzüme bu türlü bakmayacaktın?"

kısmını önceleri

alnıMa koyarken veda buseni

yüzüme bu türlü bakmayacaktın? şekinde anlayıp kendiyle hesaplaşan zeki yerine karşıdakiyle koşusan bir zeki sanardım. Sonra sözlerde bir kopukluk olurdu, bu şarkı ne anlatıyo hacım derdim kendime :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• link

küçükken bu şarkı modaydı bir ara...

nakaratını çoğunu anlamzdım sallardım.. :))

1|0
    0|0
  • çok beya çokkkkkkk

1|0
    0|0
  • Saymakla bitmez ki. Artık internetten bakıp doğrusunu ezberliyorum yanlış öğrenmeden :)

1|0
    0|0
  • benim yok ama bir arkadaşımın geri zekalı bir arkadaşı teomanın bir kar tanesi ol kon dilimin ucuna sözlerini bir kar tanesi ol bombilimin ucuna diye söylüyormuş.3 gün güldük sko :)

2|0
    0|0
  • afrodit banu alkan: neremi neremi :-)

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşta Al içine gör beni diye söylerdi uyarmak zorunda kaldım kızların içinde. Şarkı şu olgun şimşegin söyledigi şarkı.

1|0
    0|0
  • çocuken mashar fuat özkanın peki peki anladık parçasını uzun zaman piki piki anladık olarak dinledim :))

1|0
    0|0
  • Çok var öyle aklıma ne geliyorsa takılıp söylerim bende :D

1|0
    0|0
  • benim çok oluyor ama şuan aklıma gelmedi çok sık yaparım bunu örnek veremedim ya

1|0
    0|0
  • dışarda deli dalgalar

kirpi duvarları yalar :D

1|0
    0|0
  • emre aydın ın belki bir gün özlers,in sarkısı favorılerımden bırıdır ve ben o şarkıdakı " o an fısılda duvarlara adımı" cumlesındekı "fısılda duvarlara" kısmını bır turlu bır turlu ve bır turlu duyamıyorum:)) yuzlerce kez denedım ama yok , olmuyor:D

1|0
    0|0
  • işte bu Scorpions - Is There Anybody There :)

0|0
    0|0
  • Bitmez.

0|0
    0|0
  • someone like you

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• serdar ortaçın bütün şarkıları :D

1|0
    0|0
  • bende de çok oluyor aklıma gelmedi şimdilik:)))

0|0
    0|0
  • çok oluyor:)

0|0
    0|0
  • ismail yk'nın allah belanı versin şarkısında allah seni kahretsin diyor ya ben onu geçen aya kadar allah seni katil etsin diye anlıyordum

1|0
    0|0
Yükleniyor...