Kitap mı sinema mı ?

Kitap mı sinema mı ?

Kitap mı sinema mı ?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• hem filmi hem sineması olan birçok şey okudum, izledim. fakat hiçbirşey kitabın yerini tutamaz fark belli oluyor zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Daima kitap...

0|0
    0|0
  • çok farklı bir betimleme olmuş sinema mı tiyatro mu desen veya kitap mı dergi mi dersen anlarım yani ikisininde farklı yerleri var karıştırmamak gerekir öncelik olarak kitap gelir benim için bilgi herşeydir :)

0|0
    0|0
  • Kitap tabiiki de. Sinemada saatler kaybetmek bana pişmanlık veriyor. Sinemaya gitmeyeli kaç yıl oldu bilmiyorum bile. Vakit kaybı.

0|0
    0|0
  • Tiyatro bence kuzum

0|0
    0|0
  • Yalnız başına yanında kahven varken kitap okumak en sürükleyicisidir. Sinema da bir iki arkadaşın olduğunda izlerken daha güzel oluyor şahsen. Tek başına pek bir anlamı yok.

0|0
    0|0
  • Kitap

0|0
    0|0
  • Sinema Matmazel

0|0
    0|0
  • Önce kitap sonra sinema

0|0
    0|0
  • Sînema daha iyi

0|0
    0|0
  • bende aynı, ne kitapsız ne filimsiz yaşıyabiliyorum

0|0
    0|0
  • futbolllllllllll

0|0
    0|0
  • Kitap

0|0
    0|0
  • Sorman hata tabiki sinema

0|0
    0|0
  • Kitap tartışmasız daha sürükleyici.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kitap elbette.. Bazen sinemaya uyarlanan kitapların sinemadaki hali, kitapta kafamda yarattığım görüntüyü karşılamıyor.

0|1
    0|0
  • ikisininde ayrı yeri var ..yalnız kitapları sinemaya aktarırken ya gerçekten çalışıp yapsınlar ya da dokunmasınlar lütfen geçenlerde büyük bir hayal kırıklığı ve kızgınlık yaşadım

1|0
    0|1
  • Sinema tabiki..

0|0
    0|0
  • anaamm karar veremmedim..sevgiliyle gidilmiş bir film film esnasında tek mısır alınması mısıra aynı anda elleri dalldırıp ellerin birleşmesi bu birleşmeyi dudakların takip etmesi vs..

ama diğer yandan yağmırlu havaada sallanan sandalyede sürrükleyici bir kitabı kahve ve çikolata eşliğinde okumak ..bilemedim şimdi..::D

0|0
    0|0
  • Kitap tabii ki

0|1
    0|0
  • Cinema

<3

0|0
    0|0
  • Sinema diyorum.

0|0
    0|0
  • kitap.

0|0
    0|0
  • sinema tabiki:))

0|0
    0|0
  • Kitap.

0|0
    0|0
  • İkisinin yeri ayrı ama kitaplardan uyarlanan filmleri sevemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...