Rock, metal ve gitar! Bu üçlüye niye bu kadar dışlanmış bakıyorlar?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu üçlüyü herkes çekemiyor. Yani ben gitar çalıyorum metal müzik dinliyorum ama apartmandaki nezime teyze her zaman oklava ile tavana vurup benim keyfimi kaçırıyor. Sokakta çalsam 2 kro gelip dalaşıyor yani bu üçlüye neden bu kadar dışlanmış gözüyle bakıyorlar anlamıyorum . Sizce sorun ne?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum çalmaya devam et yılma. Bir zamanlar dünyanın Kralı Elvis içinde neler söylemişler ama adam KRAL oldu.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsanlar bazı konularda açık fikirli ve saygılı değiller.Ama sen çok yüksek sesle dinliyorsan bu senin dinlediğin enstruman yada müzik tarzıyla alakalı değildir, müziğin ses seviyesiyle alakalıdır .Rock ve metal müziğe Türkiye tam olarak alışık değil, gençler alışık olsa bile eski nesil alışmış değil ve bazı gençlerde hala ağır abilik oynadığı için bu durum devam eder.Ama rock ve metal müzik dinleyen adam bunları takmaz zaten o kişi asidir.

Ezilen rock ve metalciler için metalci ocakları mı kursak, reis ben olurum ama ...

0|0
    0|0
  • ben de çalıyorum ama sesi fazla açmıyorum :) makul saatlerde sesi abartmadıkça kimsenin size şikayet etme hakkı da yoktur ayrıca.

0|0
    0|0
  • Bu 3 beyazdan uzak durmak gibi bişey olsa gerek belki de. :)

eskiden şifahaneler vardı müzikle tedavi edlirlerdi insanlar

Senin dediğin 3 'lü de ise millet stres oluyor.

Karşılıklı saygı en güzelide saydığın üçlü katlanılası zor biraz

en iyisi sen kendini dağa taşa vur kuşlar ağaçlar böcekler geçinri gidrsiniz

0|0
    0|0
  • Bende hazzetmıyorum

0|0
    0|0
  • bende şikayetçiyim her 2 durumdan da :) bir türlü anlayamıyorum bu nasıl saygısızlıktır diye :)

0|0
    0|0
    • Bide üstelik öyle bangır bangırda dinleyip çalmıyorum

• ya kendileri oyun havasını açıp yolda gezenler bide bunlar :)

• AYNEN KATILIYORUM.. ONLAR DELİKANLI OLUR BİZE BAKINCA YOK SAÇIN UZUN KARI GİBİ YOK BİLMEM NE YOK O MÜZİKTE NEYMİŞ MÜSLÜM BABA VARKEN FALAN.

• Bende bateri çalarken aynı sorunlarla karşılaşıyordum . Millete aldırmamak en iyisi

0|0
    0|0
  • cok sesli calgılar bunlar

0|0
    0|0
  • çal çal iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...