İstanbuldaki seçimde oyu kim kazanır ?

Topbaş mı ? Sarıgül mü ? İstanbul'daki belediye seçimini kim kazanır?

• Sarıgül mü ?
    75% (6)69% (9)71% (15)Oy Ver
  • Topbaş mı?
    25% (2)31% (4)29% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İstanbullular cevaplasa iyi olur.
Sarıgül ugursuzluk getirir derler :))
TOPBAŞ HAYIRLI OLSUN :D

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanı geldi, Sarıgül'ün zamanı geldi

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• sarıgül

1|2
    0|0
  • Sarıgül mü ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Topbaş'a inanmıyorum. Sarıgü ise heyecan veriyor.

Topbaş döneminde trafik çileden çıkartacak hale geldi. Çarpık yapılaşma ile şehir anlamsız bir şekilde batıda Sİlivri'ye kadar uzatıldı. Doğuda Kocaeli ile birleşti. Yeşil alanlar yok ediliyor. Her yere bina dikiliyor. Rant ve peşkeş çekme tavan yapmış durumda. Bir tanıdığımın cenazesi oldu. Tahsis edilen mezarlık sanki başka bir şehirde. Devlet kaynaklarıyla kaos yaratılıyor İstanbul'da. Övündükleri çöp meselesi konusunda hele ki İstanbul'da bu kadar adam çalıştırırken hala pis ve dağınık görüntüsünü açıklamak mümkün değil. Çılgın saçma proje kanal istanbul'un esamesi bile okunmaz oldu. 3. Havalimanı ise gerçekten büyük bir hata. Yeşilköy Havalimanı ıslah edilse, istimlak projeleriyle genişletilse Nat. Geo.'da veya Discovery'de Türklerin başarısı diye program yapılırdı. Havalimanının etrafını çok yakından tanıyorum. Çok güzel projeler yapılabilirdi ama orayı yandaşlara peşkeş çekmek daha tatlı geldi. Çok yazık.

Sarıgül'ün projelerini yer yer okuyorum ve dinliyorum. Başarısız olan akp döneminden sonra bence bir şansı hak ediyor. Umarım İstanbul'lular ona bir şans verirler ve kendini kanıtlama imkanı olur. Böylece ak koyun kara koyun ortaya çıkar.

1|1
    1|1
  • istanbul sarıgülün,chp li değilim...

1|0
    1|1
  • Sarıgül dedim ama kesin TOPbaş kazanır..

1|2
    2|3
  • Sarıgül Gitsin asıl hedefi olan Cemaat HP sinin başkanlığına oynasın :) İstanbul'ona imkansız :)

2|2
    2|4
  • topbas

2|2
    1|4
  • 3.000.000 oy handikaplı bile Topbaş kazanır ^_^

0|2
    1|2
  • Topbaş banko :D

1|0
    1|1
  • Topbaş rahat kazınır bence