Ne filmi yapmak ya da yapılmasını isterdin?

Konusunu düşündüğünüz keşke böyle bir film yapsam ya da yapılsa diye hayal ettiğiniz bir film var mı? Nedir, nelerdir? Belki birileri sizi burada duyar ve yapar?

Güncellemeler:
Ben tarihi film yapardım. Bulgaristan türklerinin türkiyeye göçü, çanakkale savaşının hikayeleri, kıbrıs çıkartması filmi gibi.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Türk tarihinden esinlenerek filmler yapardım bana kalsa .Zira çok büyük liderlerimiz, şanlı savaşlarımız, şerefli hayatlarımız, asil tavrımız ve dünyayı dize getirecek cesaretimiz olan geçmişimizi filme dökmemek büyük salaklık ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bilim kurgu olabilir

0|0
    0|0
  • öylesine bir film olsun. öylesine yaşayan insanların öylesine bir şeyler yaptığı ve zevk aldığı, bana ilham kaynağı olan bir film olsa tam benlik olurdu. ama daha ayrıntıya giremiyorum aklımda anca güneşli bir havada çimenlerde uzanmış gülüşen, ara ara ölümden, sıkıntılarından bahseden ama harekete geçirici konuşmalar yapan insanlar var ama gerisi yok.:)

0|0
    0|0
  • Da vinci code filmini bastan çekmek isterdim filmin cok eksiği vardı kitaba göre ..

0|0
    0|0
  • romantik komedi yapmak isterdim ama sıradışı olsun

0|0
    1|0
  • tarihi filmden yanayım bende.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kısa film olsun belgesel misali boğazda bir yerlerde geçsin istanbul u tanıtsın.

0|0
    0|0
  • aslında herkesin içinden gerçidiği bi film var ama yazsam beni taşlarlar misali diyip korkudan yazamıyolar :))

0|0
    0|0
  • tarihi bir film ...gencler tarihimizi bilsinler diye..dizilerde ki gibi yalan yanlıs bilgilerle degil..görsele dayalı dogru bilgilerle:)

0|0
    0|0
  • Fantastık blım kurgu tarzında

0|0
    0|0
  • bilim kurgu fantastik bir film olurdu sanırım :)yüzüklerin efendisi ve ya harry pother gibi :)

0|0
    0|0
  • ben p*rno film çekmek isterdim.tüm sınıftakileri oynatmaksa amacım olurdu.zaten küçük şeylerle başlar böyle şeyler.yakında tüm şehri sonrada tüm türkiye sonrada çin.evet çin.uyuyan dev çini uyandırmalı.ne potansiyel var adamlarda.hindistanıda uyandırmalı.rusya zaten uyanık.duyun beni,tez hazırlamak istiyorum bende.

0|0
    0|0
Yükleniyor...