Ateistlerin inanmadığì halde kendilerine göre olmayan bir şeye laf sokma çabaları neden?

Gizli Üye
Zaten yok olup gidicekler inançlarına göre, e hayatlarının nerdeyse %40'ını Allah'a, Dine, Kutsal kitaba laf sokarak, küfrederek geçiriyorlar.

İnsanın yok saydığı bir şeyle bu kadar uğraşıp, sınırlı hayatından harcaması çok garip değil mi?

Hemde insanlar inançlarına laf edilince üzüleceğini bile bile yapıyorlar bunu, hemde internette.

Bazı ateistler tabiki yapmıyordur ama ben hiç rastlamadım.

Kötü söz söylenip engelleniyor diye gizliyim.
Ateistlerin inanmadığì halde kendilerine göre olmayan bir şeye laf sokma çabaları neden?