Parfüm önerisi bekliyorum?

Böyle çekici bişey olsun.Kızlar peşimden koşsun :sss şaka bir yana kızları etkileyecek bişe istiyorum böyle.Kızlar da yorum yaparsa iyi olur artık hangi parfümlerden etkileniyorlarsa.

Güncellemeler:
hadi ya nedir bu ilgisizlik
5 yıldız verseniz pleasee :)

0|1
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• pacco robanne - one million - hastasiyiz :D

jean paul gautier - le male

1|1
    0|0
  • kesinlikle million çok güzel bir koku koklamaya doyamıyorum

1|1
    0|0
  • ehee artık adama parfum sıktırmicam :/

0|0
    0|0
  • pacco robanne - one million -

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bvlgarı man , ıssey miyake,burbery touch en iyi tepkiler aldığım guccı ph2 yi hiç sevmediler şu an kullandığım armani code güzel ama 2 saat sonra kokmuyor, c.dior pour homme intense ilk sıkıldığında böyle bir iğrenç koku olmaz diyorsun verdiğim paraya yazık diyorsun 1 saat sonra çok harika kokuyor ama böyşe alıştığın kokulardan değil farklı sevmeyebilirsın ,bvlgarı aqua bu kokuyu beğendim duş al sık suyla temas ettiğinde harika kokuyor ,d.gabbana turuncu olanı hiç güzel değildi,dkny cıty eski sevgilim harika olduğunu söylüyordu favorim ise givency play intense bu kokuyu beğenmeyen kiz arkadaşım yoktu ( kullandıklarım orjinal )

1|1
    0|0
  • Givenchy play Paco rabanne one million ve one million intense 212 vip man Armani diamond şu anda kullandığım parfümler

0|1
    0|0
  • Tek kelime ile . Tom Ford

0|1
    0|0
  • burberry classic kaç yıldır kullanıyorum çokta beğeniyolar tavsiye ederim ;)

0|1
    0|0
  • paran varsa tom ford :)

0|0
    0|0
  • osuruk :)) en doğal

0|0
    0|0
  • Ricardo Veron

0|0
    0|0
  • lacoste - armani black code - kenzo leopar