Annenizin evinde üstü dantel örtülü davul fırını, buzdolabı üzerinde olanlar kimler var?

Eğer sizde de böyleyse bizdensiniz demektir :) acaba yer belirleyip oraya ilk yerleştiren kim hep merak ettim.

0|0
12|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sizdenim gardaş bende var :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ben sizden değilim

0|0
    0|0
  • bizim buzdolabı mutfak dolabına gömülü vaziyette üzerine annem hiç bişi koyamaz bu yüzden :)

ayrıca benim sayemde evde ne bir antika eşya kaldı ne bir dantel parçası modern şeylere önem veririm ve annem de beni çok dinler dekorasyon konusun da

0|0
    0|0
    • benim umrumda değil valla dekorasyon sıkıntısı yok yalnız yaşıyorum evi bana bıraktılar kendileri yeni ev yaptılar ordaki buzdolabının üzerinde hiçbişey yok benim oturduğum evde var gözüme çarpıyor hep :)

• o zaman deneme bile :)

• Bu memlekette kalıcı değilim zaten 4 ay sonra ben kaçar o yüzden kalsın herşey :)

• Evin neresinde yok deseydin.

0|0
    0|0
    • olur efendim güncellerim :)) bir an kendimizi anadolu insanı sandım biz avrupalıyız davul fırın ne arasın bizde dimi biz hep havyar suşi felan yerdik. :)

• ben davul fırın diyorum :) dantele niye taktınız bende sevmem ama var yani davul fırında başka eşya üstüne izin vermem zaten davul fırında bulunsun bana zararı yok lol.

• Hepsi olsun diyorum

Burası Türkiye aynen :)

• Bizde yok ama köyde babaannem peteklerin üstüne bile sermiş

-.-

0|0
    0|0
  • Annemin yok ama koye gidince cok evde gordum.

0|0
    0|0
    • biz köyle değiliz ama halen öyle dantel işlemeleri biraz gelişmiş gördüm okadar herşey aynı :D

• Ne diyorsunuz bizim tost makinesinin bile dantel örtüsü var!

0|0
    0|0
  • bizde yok ama anneanemde ver koltuklarda bile var burhan altıntop:)

0|0
    0|0
  • Bizde yok..

0|0
    0|0
  • Bizde yok.

0|0
    0|0
  • bizde yok kullanmıyoruz dantel.

0|0
    0|0
  • Bizde yok

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar vardı taki ben ortadan kaldırana kadar ,annemin evinde bile benim sözüm geçiyor.dantel sadece giyimde hoş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• benim kayananamın evinde var

0|1
    0|0
  • Varmış ama yakmış hepsini..

0|1
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0