Tokio Hotel grubu nerelerde?

2005-2010 yillari kizlar icin cehenneme ceviren grub ),adamlarla dalga gectik kayboldular,bi haber varmi bu biSeksual kardeslerden? link

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• çoook severdim onları ben ya, herkes gibi ilk başta bill ve tom kaulitz kardeşlerin kız olduğunu sandım tabi ben de :D

sonra şarkılarını falan dinledim bence gayet başarılıydılar, elbetteki hitap ettikleri kitle genç kızlardı başkaları yadırgayabilirdi ama bizim için önemli bir gruptu :))

sonra giyimlerini saçlarını ve müziklerinde bazı değişimler yaptılar, sonucunda tutmadı sanıyorum ki artık piyasada yoklar..

onlarla ilgili biriktirdiğim birsürü poster vardı duvara asmaya bile kıyamamıştım :) hala daha çekmecemde dururlar, hala daha da saklarım, bir anlamı kalmasa da o zamanları hatırlamak güzel o yüzden atmak istemedim hiçbirini :))

0|0
    0|0
    • yasin kac simdi

• :D o kadar da bağımlı değildim ben ya öyle ölüyorum aşkımdan durumu yoktu bende ben hayranlığımı kendi içimde yaşardım kimse bilmezdi :D şarkılarını severdim bir de bill'in saçının tarzında kestirmiştim saçımı ama kimse neden öyle yaptığımı bilmezdi tokio hoteli benim arkadaş grubum tanımazdı zaten :/

• senin gibi kizlari tavlamak icin emo kiligina girerdim,kendime guluyorum simdi )

Kızlar Ne Diyor 8

• lise zamanlarında çok dinlerdim bill ede felaket derecede aşıktım :)) odamda boy boy resimleri falan vardı ama aynı hızla gözden kayboldular en son gördüğümde o kız gibi dediğiniz çocuklar baya baya bıyıklı sakallı bir tarz yapmışlardı ama beğenmedim :D

0|0
    0|0
  • bazı kızlar bu gay kılıklı adam sevdilersede ben hiç sevmemiştim şimdi justin malını seven embesiller gibi aynı ozamanın embesilleride bunları severlerdi ben bikaçını kız sanırdım bir kere erkek olduklarını sonra öğrendim

0|0
    0|0
  • solistini ben ilk gördüğümde ne güzel kız demiştim, tarzı da değişikti falan :D sonra da erkek olduğunu öğrenince şok

1|0
    0|0
  • Kayıplara karıştılar :)

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum. :/ :)

0|0
    0|0
  • hiç sevmezdim iyi olmuş

0|0
    1|0
  • Daha gecen gun ayn seyi arkadasa dedim bir ara tokio hotel vardi ne oldu onlara diye dffh

Kizlar icin cehenneme ceviren derken?

0|0
    0|0
    • yani kizlarin atesini alan )

• sevgilim olsaydin duyardin tabi )

• Ne alaka? :)

• Tom ve bill kavga etmişlerdi bir kaç yıl önce grup ikiye ayrılmıştı sonra hepsi gitti

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Lise zamanlarımda az mı dinledim,kız güzeli bill bütün kızlar hastaydı valla :)

0|0
    0|0
  • 3u engelli kardeslerimize benziyorlarsi birde monsoon du sanirim yinede hosuma gitmisti tipleri gorunce oha falan olmustum

0|0
    0|0
Yükleniyor...