Animeler animeler animeler

Animeler çizgi film izleyenler de çocuk olarak görülüyor, ne kadar mantıklı bu ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Anime izleyenler hala bir tarafında çocuk ruhunu hala yitirmeyen eğlenceli kişilikler bence.Ben hala izliyorum takip ediyorum,tabi ki en sağlamlarını..

0|0
    0|0
    • izlerim izletirim çok severim

• başladım ona ama izleyemedim pek, code geass ile full metal alchemist bitmeden istemiyorum :D hey ankarada falansan cocplay etkinliklerine katılabilirsin ?

• Yok hayır istanbuldayım,öyle olsada katılmam ya bir sürü çoluk çocuk oluyor :) Genelde yaşıtlarım izlemiyor çünkü,10 lu yaşlarda erkekler ecchilere başlıyor malesef sonradan sapık olup çıkıyorlar :)

Fairy tail bitir mutlaka.code geas ben sıkılıp bırakmıştım

Erkekler Ne Diyor 4

• Tarz meselesi ben sevmiyorum daha çok gerçeklikten yanayım Çocuklukla ilgisi oldugunu sanmıyorum tanıdığım çok olgun insan naruto diye bir animasyon çizgi film izliyor

0|0
    0|0
    • işte o naruto anime. Çok da severim :D

• yarısı filler, 300 bölüm falan neredeyse izlemen gereken :D

• Benim çizgi film hayatım pokemonda bitti 300 bölüm olsada izleyecek vaktim yok maalesef :(

• o değilde ben bu jetix de yayınlanan spiderman bölümlerini nerden bulabilirim çok ciddiyim hayatımda izlediğim en güzel çizgi film serisi spiderman ama sonradan bozdular !

0|0
    0|0
  • Bazı animeler var izlet o çocuk işi diyenlere 2 gün yatamasınlar.

0|0
    0|0
    • değil mi. Bilmem bilir misin ama bir çocuğa bir code geass, bir jigoku shoujo, bir death note bir gintama izletsem ne anlar ?

• Ön yargı ve bilgi olmaksızın sınırsız yorum yeteneği neden oluyor bunlara.

• kesinlikle. bana aa çizgifilm izliyor diyenlere bir kaç seri verdim, şimdi tatile gitmeden anime istiyorlar :)

• valla ben halal pokemonu ızlıyom yanı :D sıgara kave oh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pokemona bakıyodum şu aralar eskileri yad etmek için oda anime sayılıyomuydu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...