Bu kadar çok dizi toplumumuza zarar vermiyor mu ?Neden bu kadar çok dizi var?

Ne kadar çok dizi var dizi ülkesine döndük :) : her gün bir dizi,bazıları iki hatta üç dizi izliyorlar.

0|0
714

En İyi Erkek Görüşü

• Türk dizileri arasında bir tek Seksenleri izliyorum onuda internet üzerinden izliyorum Tv de izlenicek hiç bir şey yok artık. annemin hızına yetişemiyorum hergün 2 dizisi var kafada ula bunları nasıl takip ediyorsun nasıl aklında tutuyosun bu kadar olayı yok o onun karısını şeetmiş yok o bunun kardeşini şeetmiş. Zaten bizim dizilerimizde illaki biri birinin ya karısını ya da kardeşini şetmese olmucak...

0|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Halkın ayakta uyumasının sebeplerinin biri de bu zaten

Birilerinin

"Cambaza bak!" deme şekli..

2|1
    0|0
  • evt millet izlesin uyusun diye o kadar dizi var, dizi izleyip düşünmesinler istiyorlar

0|1
    0|0
  • hiç olmasın hiççççççç

0|1
    0|0
  • yıllardır tv açmadım sizde açmayın. İzliyorsanızda etkilenmeyin bu kadar basit

0|1
    0|0
  • Tv yi camdan aşağıya doğru bırakıyorsunuz ve sorun çözülüyor

0|1
    0|0
  • evet veriyor.

ben izlemiyorum şahsen.

tabi herkes özgür.

0|1
    0|0
  • o bu değilde kanal d'de baslayan cınayet dızısını cok sevıyodum kaldırdılar :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Milleti uyuşturmak, etkisiz kılmak için tabiki de.

Bir de toplumu şekillendirmek için.

Mesela dizilerde bakire kızlarla alay edilir, '"aa bu yaşa kadar olmadı mı" diyip bulunur, 'seviyorsan yatmak normal' duygusu verir. Eşler birbirinin ardından koyunlar çevirir. Herkes birbirini aldatır, kandırır...

İnsanların normal duygusu böylece değiştirilir. Kötüyü "herkes böyle" sanrısı ile "normal" sanmaya başlar. Toplum çoöker. Ülke bölünür...

2|1
    0|0
  • Onu bırak cinselliğe dayalı hepsi.Senaristler işin kolayında,yapımcılar ise gelen paraya odaklanmış.Millet saçma aşk dizilerine hayranlık duyuyor.Durmadan gidip romanları uyarlıyorlar ya da yabancılardan çalıyorlar.Ne diyeyim kaliteli dizilerin ömrü uzun sürmüyor haliyle.

0|1
    0|0
  • Muhteşem yüzyıl olmasa millet şehzade mustafayı babasının öldürdüğünü bilmeyecekti.Birde yolsuzlukların dizisini çekmek lazım yoksa 500 yıl sonra öğrenecekler

0|1
    1|0
  • Bu kadar koyunu çok olan milletin zeka seviyesine ancak öyle tırt dizler gidiyor filmler filan ağır gelir

1|1
    1|0
  • Amerika'da bu durum sosyolojik bir problem olarak ele alınıyor ve sosyoloji dersinde bizde işledik bu konuları gerçekten internet, dizi bunların uyuşturucu bağımlılığından pek farkı yok bağımlılık açısından.

0|1
    0|0
  • başka nasıl uyutsunlar milleti de cukkaları götürsünler!

1|1
    0|0
  • 21. Yuzyilin uyusturucusu

0|1
    0|0
  • coğu sacma

0|1
    0|0
  • Dizilerde kalksın internetide yasaklayalım ot gibi yaşayalım..

0|0
    0|1
  • Haftada en fazla 5 saat izliyorum ama olmaması daha iyi olur çünkü insanlar aşırıya kaçabiliyorlar. bu toplum hayatını bile etkiliyor yani bana denk geldi bir sefer sırf dizi için çocuğuyla dakikalarca ilgilenmeyen anneler bile var.

0|1
    0|0
  • kanallar 24 saat açık olduğu için

0|1
    0|0
  • evet yakinda dizler insanlara zarar vermeye baslicak.. ama benim tarafimdan... ne kadar gereksiz sey varsa ya dizilerde özenidiryorlar insanlari ya da reklamlar.. bizim insanimizda cahil hemen kani veriyor yok onu bihterin ki gibi alalim yok digeri hürremin bindallisi olsun. yok bilmem ne falan filan.. gibi gibi gibi...

0|0
    0|0
  • izlemeyin ben izlemiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...