Ankarada akşam nerde vakit geçirilebilir?

Bir haftadır Ankara civarında bulunuyoruz .Gündüz çıkma imkanımız yok. Şehire biraz uzağız. Akşamları gidebileceğimiz, vakit geçirebileceğimiz mekanlar nerelerdedir? neler yapılabilir? Tavsiyelerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• polatlı ve sincan gibi yerlerdeyseniz evde çay keyfi yapın ; onun dışında kızılay ya da gaziosmanpaşada gidilecek mekanlar mevcut kjfhgi siz neredesiniz tam olarak ?

1|0
    0|0
    • ankaranın karadeniz kıyıları sanırım :) pursaklar.

• ya herkes piknik öneriyor ya:) ankaranın pikniği meşhur herhalde. ya oturup bişeyler içip vakit geçirebileceğimiz canlı müzik falan da olan biryerler olsa yeter.

• Valla pursaklarda anca piknik yaparsın kusura bkma canlı müzük için dediğim gibi gaziosanpaşa ya da kızılay..

• Arkadaşlar insanlardan çekiniyorum konuşurken sürekli bana darılır mı kızar mı diye korkuyorum rahat olmadığım için sosyalleşemiyorum bu psikolojik sorunları aşmam için psikoloğa gitmem gerek ankaranın hangi hastanelerinde psikolog var?

0|1
    0|0
    • ?bilmiyorum valla.bende buraların yabancısıyım?.cevap mı karıştı ki?

• piknik yapın :)

0|1
    0|0
    • he oldu.dötümüz donsun bu havada.

• bence olur da sizi bilmem :) kızılaya falan gitmeyin karışık, merkeze uzaksa da pek yapacak bir şey olmuyor

• e başka bişey yoksa mangal yapalım bari.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...