Kore'yi seviyor musunuz?

Evet bütünüyle, hakkında herşeyi bilin/bilmeyin Fransa size güzel geliyor mu, gelmiyor mu?

• Severim
    78% (7)60% (6)68% (13)Oy Ver
  • Sevmem
    22% (2)40% (4)32% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fransa demişim asghkkkfd

2 gün önceki sorudan copy paste yaparak çarptıgim çok belli oldu:D

kore olarak görün orayı:D

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kore'yi bilmem de koreliler fenaaa.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Türkiye ye doyamadım ki daha, kaldı ki başka bir ülke...

0|1
    1|0
  • o bölgede bizi en çok seven millet. eğer birgün ziyaret etme şansınız olursa bunu çok iyi anlarsınız.

ayrıca çinliler ve Japonlar bizi hiç sevmez bu da ayrı bir anektot olsun.

0|0
    0|0
  • severim. Korelileri de severim.

(Samsung'ta software engineer olarak çalışanlar hariç.)

0|0
    0|0
  • ne olacak senin bu uzak doğulu hayranlığın bilmem ki :)

0|0
    0|0
  • Koreyi sevmezmiyiz benim anne tarafi koreli yukari pazarcik koyundeniz biz

0|0
    0|0
  • Korede tanıdığım birçok dostum var :) Cana yakınlar onlara bakarak koreyi tahmin ediyorumda bence güzeldir :)

0|0
    0|0
  • Bir Japonya değiller...

0|0
    0|0
  • ben körenin kızlarını seviyorum onun için fb kızların hepsi koreli Endonezyalı Filipinli vs hiç türk eklemedim çok samimi sıcak kanlı insanlar çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Koreyi bilmem ama koreyi seven kızları sevmiyorum

0|0
    0|0
  • korelileri sevmiyorum çocukları tatlı oluyo bitek ... yerim ben o çocukları ama öyle böyle değiller çok tatlılar ... panda yavrusu gibiler oyy yavrularım benim .. ama kim jong hong pong honki ponki torino o çocuğu sevmiyorum ... :/

0|0
    0|0
  • şu kızı koreliler bir şey yapsada(sevsede) rahatlasak artık :)

0|0
    0|0
  • Evet seviyorum özellikle güney koreyi, komünist kuzey koreye karşı üstünlüğünü gördükçe daha çok seviyorum..

0|0
    0|0
  • ikili ilişkilerimiz iyi özellikle savunma sanayinde g.korenin çok yardımını aldık.

0|0
    0|0
  • flimleri güzel dizileride iyi

0|0
    0|0
  • Asagisi mi yukarisi mi

0|0
    0|0
  • kuzey mi güney mi?

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yerim ben onlari :D

Dizilerden girdim olaya son olarak kpop ta takili kaldim herkeside bilirim sular seller gibi

1|0
    0|0
  • iyi bir koresever olarak çok rahat şunları söyleyebilirim..hem kültürlerine düşkünler hemde çok güzel yerleride var..jeju adası gibi :) ve erkekleri çok yakışıklı :) hatta gelin olarak mı gitsek ne? :) bide dizileri ve filmleride çok güzel oluyor..biz gibi 10 sene sürmüyor..en fazla 25 bölüm :)

1|0
    0|1
  • Ben filmlerini çok seviyorum, Koreli tanımıyorum hiç ama video çeken birileri vardı Kore de güler yüzlü, samimi insanlar gibi geldi bana :)

1|0
    0|0
  • Güney koreli bir arkadaşım var. İstiklal Marşı'nı ezbere okuyor o derece Tükiyeli. Bir yandan da Gangnam Style'a eşlik ederken dinlemiştim. Acayip tatlı bir kız. Burdan yola çıkarsak evet seviyorum. Gerçi benim sevmem neyi değiştiriyor anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • inan şu korelileri sevmiyorum.,

canım ısınmıyor.

0|1
    0|0
  • B: Sevmem :S

0|0
    0|0
  • Fail :D

1|1
    0|0