Matematik bölümünde okuyorum. çok pişmanım.

Matematik 1.sınıfım.fenbilgisi öğretmenliğine geçiş yapmak istiyorum bilgisi olan var mı ? Oluru var mı acaba seneye için?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• oldum olsası sevemedim matematiği hep 1di Türkçem 5di

0|0
    0|0
    • Okuldaki matematiğe razıyım :) harflerle boğuşuyoruz resmen. İspat ispat. Yeter artık ya.

Erkekler Ne Diyor 7

• Haha aynen bende 1. Siniftayim yaz okuluna kaldim. Derse calismaya basliycam ve zamanimin buyuk kismi buraya gidecek. Matematik bolumu okumak cehennem hayati yasamaktir.

0|0
    0|0
  • Sınava girip kazanırsan gecebilirsin. Matematik bölümündeki zorlukları fendede görürsün bence :) çok zor değil aslında ama teoremler falan sıkıyor gerçekten biraz

0|0
    0|0
    • Fenbilgisini kazandmmm :) ve çok mtlym. Matematk zooooorrr. Yapana helal olsun teorem ıspat çekılır mı hiç. Fen daha basit ona göre :)

• Hayirli olsun :)

• Matematiği çok severdim ama dişhekimliği okudum lakin matematik çok güzel bir bölüm

0|0
    0|0
    • Güzel değil. Yasayan bilir.

• Her bölümün zorluğu var mesela diş hekimliği okumak cehennem gibi..

• sinava tekrar girip geçebilirsin ama matematik daha güzel formasyonda alabilirsin işte

0|0
    0|0
    • Güzel mi ? Çok zor. Matematikten soğudum ben bu bölüm bitmez. Aklı olan yazmaz:) sınava girip kazanmam mı lazım. O geçiş sayılıyomu sence

• yok sayılmıyor 1.sınıftan başlıyorsun ama 1.sınıfta aldığın derslerin bazılarını saydırabilirsin.evet fen edebiyat okumak eğtim okumaktan çok daha zordur

• Yatay geçiş yap

0|0
    0|0
  • Matematik aşktır la <3

0|0
    0|0
  • matematik iyidir... ortalamanı yüksek tut, geçiş yapabilirsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bildiğim kadarı ile lysden aldığın puanla farklı bir bölüm seçebiliyorsun bir araştır bunu

0|0
    0|0
  • Zor bolum.

0|0
    0|0
  • Napacaksın fende ya saçmalama

0|0
    0|0
    • Neden ki:( ama bölüm zor 4 yılda ter mi bilmem. Formasynda alamazsam . Ne olacak. Fen en azndan garanti öğretmenlik

• Haklısın evet. Hangi üniversitede okuyorsun? Hakkmda hayrlısı ne dyeyim. Ama işte içmde korkularm var. Çalısınca yapılıcak derslerde var tabi. Ztn çok çalısılsa hiç skntı yok:)

Yükleniyor...