Ülke olarak toplum olarak berbat bir haldeyiz yaşananları takip ediyormusunuz

Ülke olarak toplum olarak berbat bir haldeyiz yaşananları takip ediyormusunuz nereye gidiyoruz hiç drup düşünüyormusunuz nereye çıkıcak bu yolun sonu diye ?

Güncellemeler:
Rezilik bana gore yaşananlar aciklamaya kelime bulamiyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkenin vatandaşı olarak neler olduğunu takip etmeye çalışıyorum. Ancak şu kadarını söyleyebilriim. İkditar veya muhalefetin veya cemaatin birbirlerini nasıl yedikleri umrumda değil. Halk ve devlet bir olmadıkça bizi daha çok birbirimize düşürecekler.

0|1
    0|0
    • başaracakalr bu gidişle tplumu bir birine düşürmeye

• Eğer düşerse Suriye'den farkı kalmaz. Yıllardır bizleri birbirine düşürmeye çalışıyorlar. binlerce şehit verdik halkımızın artık sabrı taştı. Dedim ya halk ile devlet bir bütün olamazsa bölünecez!

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok düşünüyoruz ama bezdim artık...

0|0
    0|0
    • düşüne düşüne ortalıktan yok olacak memleket

• Bu kargaşa zaten her düşünen kişinin her düşündüğünü önünü arkasını düşünmeden yapmaya çalışması yüzünden oluyor. Bu herkes için geçerli

• Rezilik resmen

• çıkmaz yol, umarım her şey çok kötü olmadan toparlarız ya yoksa çok vahim

0|0
    0|0
    • gerçekten rezil bir durumdayız toplumda razı sanki her şeye :(

• insanların kafası çok karışık şu an her gün bir yenisi ekleniyor, herkes ne yapacağını şaşırdı ya, umarım bu şekilde daha çok karıştırıp, bizi birbirimize düşman etmezler

• 21 yaşında göre büyük sözler bunalr yaşın doğru mu acaba ?

Erkekler Ne Diyor 2

• ülkede gürültü patırtı yapmayı seven piyon çok ne yapalım

0|0
    0|0
  • Bu Yolun Sonu 3. Dünya Savaşı Fazla Düşünmeye Gerek Yok :S

0|0
    0|0
    • O savaşı çıkarmamak için uğraşmak zorundayız. Çünkü herkes bunu bekliyor. Türkiye'nin yapacağı yurt içi veya yurt dışı bir hareketi. Kendi coğrafyamızda barışı sağlama politikası izlemeye çalışırız sözde ama uygulamada iyi değiliz.

• savaş çıks ane olacak kiii ?

• Türkiye şuan için güçlenmekte olan bir ülke. Batı tarafından kim Orta Doğu'da Türklerin güçlenmesini ister? Ellerinden geleni ardına koymayacaklar. Zaten Türkiye'de de iç savaş çıkmadan önce 3. dünya savaşı çıkmaz kolay kolay. Herkes saflarını aldı. Daha "Türkiye, Suriye'ye girerse?" dediklerinde her iki tarafta belli etti kendisini. Savaşa gelince. Soğuk savaşta kullanılmayanların misli misli silahlar devreye girecek. Soğuk savaşta olduğu kadar şanslı olamazsak o zaman nükleer savaşı izleyin.

Yükleniyor...