Derse gitmek ne kadar sıkıcı iyi ki gececi olmuşum :)

Sizce gündüz mü okumak daha iyi yoksa gece mi ?Ben gececiyim dersler 5 de başlıyor :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ne farkeder yaa ben de gececiydim ama gececi olmak daha sıkıntılı, bütün gün yoruluyosun uykun geliyo tam o sırada derse giriyorsun, hiçbişe dinleyemiyordum :D Gececi olmanın tek avantajı var o da sabah uykunu bölmek zorunda kalmamak gerisi laga luga

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Lise için acıktan okumak üni içinde gececi olmak en iyisi :)

0|1
    0|0
  • Gündüzcülerin sabah uyanması zor oluyor kabul. Ama günün de en güzel saatlerini onlar yaşıyor. Akşam gezmeleri varken derse mi gidilirmiş :))

0|1
    0|0
  • Gunduz tabiiki. Bizde secme imkani yok zaten.

0|1
    1|0
  • Gündüz daha iyi.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle gündüz bence :):)

0|1
    0|0
  • bırak ya bütün gün yat yat gözleri balon balon oluyor ikinci öğretimlerin uyuşuk uyuşuk geziyolar tembellere göre bence :D

0|0
    0|0
    • Sabah yüzünü yıkamadan çıkıyorlar gözlerde çapaklar otobüslerde uyuyup kalmalar :)

• atara bak :)

Erkekler Ne Diyor 5

• artık i.ö gelirse ünide sorun değil, sorun onun için çalışmada sınavada az kaldı artık gece gündüz fark etmez gidelimde :D

0|1
    0|0
  • Gündüz daha iyi. Günün geri kalanı sana kalıyor .

0|1
    0|0
  • Evet Gece Dersleri Daha İyi Mükemmel Geçiyor Gündüz Derslerini Sevmem Sıkıcı Gelir Bana Hep :S

0|1
    0|0
  • Aynen 5 dakika sonra okula gidicem :) okul geceleri daha canlı sabah milletin afyonu patlamadan okula gidiyo herkes zombi gibi.

0|1
    0|0
  • harcı problem etmiyorsan i.ö daha rahat

0|1
    0|0
Yükleniyor...