12. cumhurbaşkanı sizce kim olmalı?

Ben beyaz saraya resmi görüşmeye gittiğinde üzerini aramaya kalkan amerikalılara " ben türkiye cumhuriyetim" diyen ve görüşmeyi terkedip ülkemize dönen İLKER BAŞBUĞ yakışır diyorum. ya sizin ne düşünüyorsunuz. İlker paşamı yoka başka biri olarak kim olabilir..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• İlker Başbuğ.

0|1
    0|1
  • " ben türkiye cumhuriyetim"

"one vinute"

ve daha bir sürü rest çekilmiştir bu memlekette.

Restlerle ülke yönetilmez gerçekten ayrılıkçı olmayan bir yönetim istiyorum ben ülkeme.

ötekileştirmesin abi kimse kimseyi.

al işte çocuklar ölüyor ondan sonra okullarda yürü, direnişler yap. giden can olduktan sonra ne önemi kalıyor?

ben istemiyorum artık böyle atartlı giderli yönetimler insan hak ve özgürlüklerini verecek adamlar gelmedikçe kimseye oy vermeyeceğim.

0|1
    1|1
    • abicim birisi seçim öncesi çıkıp van minüt dedi oyuna oy kattı sonra böldü memleketi van minütün mavi marmaranın arkasına kaç yahudi israil şirketine özelleştirme yapıldı neler yapıldı. oysa bu adam bir askerken sadebce ülkesinin başka diyarlarda ne kadar onurlu olduğunu göstermek istedi ne kameralar ne de oy derdi vardı bu adamın.. işte ondandır ya suçsuz yere ceza verir gibi içeri atıp zulum etmeleri.. atarlı adam değil işini yapan şerefli adam bu. van minutle mukaese etmen bile yanlış olur.

• iyi samimi gelen biri olunca haber ver.

• Katılıyorum kesinlikle İlker Başbuğ olmalı adamdan asillik akıyor resmen en çok ona yakışır

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Cumhur yani halk baskanini kendi secicek adaylara bakmak lazim..

0|1
    0|0
  • bir adam mazlum oldu diye herşeyi düzgün demek değildir ama Türk halkında öyle bir mantık var maalesef. ilker paşa vatan haini değildir ama yinede nato nun dibinde yetişmiş, nato okullarında okumuş bir paşaya ben kolay kolay güvenip de oyumu veremem. Bence Emine Ülker Tarhan olmalı sağlam hukukçu çünkü. illa asker olsun diyorsanız Osman Pamukoğlu var, bütün eğitimini Türkiye'de almış ve teröre karşı ön cephede savaşmış.

0|0
    0|1
  • abdullah gül olur

0|1
    0|1
  • Ümit Özdağ, İlker Başbuğ, Muharrem İnce, aklıma gelen ilk aklı başında kişiler...

0|1
    1|2
  • Metin Uca olmalı

0|1
    0|1
  • ilker başbuğ olmalı

0|2
    3|3
  • Recep Tayyip Ertdoğan olmalı

0|1
    0|2
Yükleniyor...