Şimdilerde ki karışıklıklardan ziyade .

Yaşadığınız ülkeden memnun musunuz? Hangi ülkelerde yaşamak isterdiniz?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkemin vatandaşı olmaktan gurur duyuyorum. Ancak yönetim artık bitsin ve temiz insanlığı seven koruyan ve kollayan en önemlisi de Türkiye Cumhuriyetine ve değerlerine sahip çıkan bir yönetim gelsin başına. Bunlarla olmuyor olmuyor olmuyor! Masum insanlar her gün ölüyor...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kendi ülkemden memnunum. Tek sıkıntı hallkımızın huzurunu kaçıran parazitler. Birde adaletsizlik ve haksızlık. Aslında say say bitmez. Ama İlker Başbuğ paşamın dediği gibi:

"Bu bir başlangıçtır."

Ve Atam'ın dediği gibi:

"Geldikleri gibi giderler."

1|0
    0|0
  • Ben kendimi dünya vatandaşı olarak görüyorum, ne ırkların üstünlüğüne inanırım ne de sınırların kesinliğine. Dünyaya geldiğim anda her okyanusun 1/7milyar'ı benim, tüm toprakların 1/7milyar'ı vs vs benim oldu. Dünyada 1/7milyar hakkım olduğunu düşünüyorum. Benim gözümde herkes dünyalıdır, uzaylıdır. Ülke yoktur, sınır yoktur, ırk yoktur. Daha önce başka bir ülkede 5 yıl yaşadım. 3-4 sene içerisinde tekrar ülke değiştireceğim.

0|0
    0|0
  • Cok memnunum...

Metrobuste gt gte

Alayi tacizci

Trafik skisik

Alayi maganda

Sokakta hirsiz kol geziyor

Super iste

0|0
    0|0
  • Ülkemi seviyorum fakat, siyasetçilerini ve halkını beğenmiyorum...

0|0
    0|0
  • Türkiyeden başka daha iyi bir yer yok diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Evet ülkemi seviyorum. İstanbul'u seviyorum. Doğup büyüdüğüm yer burası başka yerde yapamam.

0|0
    0|0
  • ulkemde yasamak isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• memnun değilim güya müslüman ülkeyiz bütün pislikler de bizim ülkede bütün kazalar bizim ülkede nerde abuk subuk şey var hepsi bizim ülkede

1|0
    0|0
Yükleniyor...