Sanatçı ama parasız erkekler sizi etkiler mi? Onlarla bir gelecek düşünür müsünüz?

Sanatçı demek her işi yapamayan demektir. O hayatı boyunca sanat yapmak ister. Bohem yaşar. Bu hayata katlanacak kadın var mı? Merak ediyorum.

Güncellemeler:
NOT: Ne yazık ki Türkiye'de sanatçı deyince akıllara hemen televizyona çıkan meşhur insan geliyor. Unutmayın üreten herkes sanatçıdır. Sokak ressamı, sokak müzisyeni vs vs vs. ya da evinde roman yazan sıradan bir adam...

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Aşık da olurum evlenirimde,para kolay kazanılan bişey çalıştıktan sonra..neden olmasın parası yok diye kimseyi terk etmem..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sanatçı erkeğim soruları alayım :)

0|0
    0|0
  • herşey para mı

0|0
    0|0
  • Erkeklerle bir gelecek düşünmek bile istemiyorum .)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sanatçı olupta parası olmayan insanmi var

0|0
    1|0
    • Sen sanatçıları sadece televizyona çıkan meşhur kişiler mi sanıyorsun...sokak ressamları ne o zaman ya da bar müzisyenleri...

• senin sanatçı dediklerin türkücü/şarkıcı sanatçı ayrı birşey.fotoğraf,resim,heykel gibi gibi uzar gider.ben sanatçıyım param yok sko.senin demenle altımda bir ferrari yada audi olması lazım.

• çoluk çocuk ya bunlarda boşver :) sanatçıda para olmaz mı diyor... benim eski erkek arakdaşım sanatçıydı ama beş kuruşta parası yoktu...sadece televizyonda gördüklerine sanatçı deme.. .şimdi sibel can mı sanatçı yoksa sokakta klarinet çalan adam mı...bunları ayırt et...

• Etkilenirim,aşıkta olurum ama gelecek düşünmem mantıklı karar vermek gerekir.

0|0
    0|0
  • Aşk falan iyi hoşda, bir de gerçek var ki, parasız yaşanılmıyor. Sanatını hobi olarak yapsın, ama kendisine sigortalı bi iş bulsun. Fazlasında gözüm yok, karnımızı doyuralım yeter.

0|0
    0|0
  • katlanamam baska kızlarlada muhattap olacak demektır bu benım yarime kımse bakmasın ıstemem

0|1
    0|1
Yükleniyor...