İzlediğiniz En Güzel Film !!

Son izlediğiniz ve en sevdiğiniz film ya da filmler hangileri haydi paylaşalım :))

Güncellemeler:
Son izlediğim " Extracted " ilginç ama güzel bir film di . En sevdiklerim arasında Elysium,Zamana Karşı, Zamanda Aşk, Resident Evil ve Limitsiz ;)

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• A BitterSweet Life

Piyanist

Er Ryan'ı Kurtarmak

OldBoy

Rosemary'nin Bebeği

0|0
    0|0
  • Tokatçı,avanak abdi ve diğerleri :D

0|0
    0|0
  • en son izlediğim Kaçış Planı süperdi :)

0|1
    0|0
    • escape plan iyiydi ama filmede kopukluk çoktu.gravity i dene güzel filmdir

• Gravity güzel filmde arkadas 2 kişiyle film çekmişler soluksuz merakla izliyosun ama filmin sonun kız kumsala düşüyo herkes ölüyo film de anlatılan bir uydu patlarsa ne olur veya ruslara güvenmeyin uydu imha işini amerikaya bırakın biz böle yapmayız :)) daha güzelleride var

• Black

-.-

0|0
    0|0
  • yapay cennet

0|1
    0|0
  • Köpekler

safdg

En iyi değil ama aklıma ilk bu geldi.

0|0
    0|0
  • Lord of the rings

Sinema tarihinin en iyi seri filmi bence.

0|0
    0|0
  • Yeşil Yol ..

0|0
    0|0
  • kuzuların sessizliği ve devam filmleri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Canım sıkıldıkça İtalyan işini izlerim, favorimdir :) en son da onu izledim. Diğer favorilerim : Snatch, Lock Stock and Two Smoking Barrels, The Change Up, Horrible Bosses, From Paris With Love, Geçmişi Olmayan Adam serisi, Ocean's serisi, Karayip Korsanları Serisi ...

0|0
    0|0
  • sakar şakir.

0|0
    0|0
    • profil foton o filmdenmi :)

• bu yaşa kadar kemal sunalın bu filmini izlemediysen git öl gerçekten ciddiyim:D ben bu filmi en aşağı 50 defa izledim bir okadarda izlerim heralde ölene kadar

• yanlış anladın :) ben sakar şakir'i izledim ama üçkağıtcıyı izleyip izlediğimden emin değilim onu izlicem dedim ;)

• En sevdiğim film:Yeşil Yol

0|1
    0|1
  • mavi en sıcak renktir

gravity (yerçekimi)

0|0
    0|0
  • zindan adasi iydi ya superdi

1|0
    0|0
  • Gizemli adaya yolculuk.

0|0