Bana çarpıcı fakat bir o kadar da muhavazakar, nü bir yağlı boya çalışması önerir misiniz?

Heey sanat severler!

İlk yağlı boya çalışmam için sanatsal, çarpıcı, düşündürücü bir çalışma yapmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum. <333

Güncellemeler:
bu siteye şu soruyu sormakta hata ettim tamam anasını öpiyim de

ilgilenen arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. <33333

yalnız belirtmeyi unutmuşum -kadın figürleri- istiyorum erkek değil.

sanattan çakmayan kamiller sen gelme lan ayı.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• 1|2
    0|1
    • nü sanatı beni betimliyor, öyküleştirip kitaplaştırıyör.. dsad

• evet ilk olduğu için kasıyorum biraz o yüzden tablo istedim. çizimim iyidir, karakalemle falan uğraşıyorum da bu işten tırsıyorum biraz..

• Benim yerime de atmışsınnn.

Erkekler Ne Diyor 9

• Öneri 1: kadınsan;

Loş ışık alan bir pencere karşısına yatağını koy.Pencereden en az iki metre uzakta olacak şekilde..Yatağa çırılçıplak uzan .Sol bacağını topla ,sağ bacağını hafif sağa dönük uzat.Sırtının altında 10 12 cm kalınlıkta bir eşya olsun.Kutunu hafif kendine çek ve oradan seyret kadını .Perdeleri yarım açık pencereye karşı...

İşte sen kadını röntgenlenmeye hazır yakaladın.

Hikaye Şu;

'' Bu zalim hep yapar bunu...Bilir o'nun pencereye bu kadar yaklaşamayacağını. O da bilir onun her gün bu vakit pencerenin altında çıplak yattığını .Ama o çiti geçip seyretmek yürek ister.Yakalanmaktan korkmaz da hani.Ya başkaları da biliyorsa der hep kendi kendine.Özel olmasını istemiştir o anı.Sadece kendisine ait olmasını.Sonra bir gün;seni düşledim hep demeyi ona...çok bekledi o zamanı. Ancak başkasının olunca hayıflamıştı. Keşke cesareti olsaydı pencerenin kenarına kadar gelmeye.Her gün çalıştığı o bahçelievde .Kim bilir...O ateş nelere sebep olurdu.''

'' Düşlerinde dolaşıp duran o eller .O gözlerin kendisini bu halde yakalamasını istiyordu.Mecbur kalsın istiyordu sevişmeye.Başka ne yapsın.O güzelliği ulu orta sergileyecek değildi ya.Ne fırsatlar vermişti ona.O Güzelliği şehvetle seyretmesini istedi hep.O kutusuna tapmasını ,kölesi olmasını istiyordu .Her gün hazır bekledi .hazır olmadığı bir gün yoktu.Dayanamazdı belki o pencereden dalar,iki eliyle kavrar bacaklarını seyretmeye doyamadığı bedeni kendisine çeker alırdı o yataktan.Umudu hep vardı ayrılana kadar o evde.

Son gün tören elbisesini giymeden Yine geçti o pencere önüne.Yavaş yavaş soyundu.Sırtı dönüktü bu kez pencereye. biliyordu öte yanda kendisini arayan bir çift gözün olduğunu.O gözleri yakaladı bu kez yatağa uzanmak için döndüğünde.Hafif aralık perdeden usulca kayboldu .yine uzandı ışığa karşı.Bu kez başının altındaki yüksek yastıktan görebiliyordu o nu.O gözleriyle davet etti bu kez acımasıca ve korkutarak''

Öneri 2 Erkeksen ;

Bu hikayeye ''dışardan'' bak,ciğerin kediye baktığı gibi değil.

Erişmiş olarak.

Pencerenin kenarındasın.Kıvranan kudurmuş kutuya ve sahibine yemeyeceğini belli edersen

Bu hakikat daha çok sabır ister .Yoksa bu resmi çizmemiş olurdun...

0|0
    1|1

• Epey çarpıcı .

Türkiye için acı gerçekleri ifade etmektedir. Bu eserdeki mesaj anlayana belli.

link

1|1
    0|0
  • Biraz dan penis yağacak şemsiyeni aç şimdiden

0|0
    2|2
  • Benım arabayı cızsene kız sonra bana kargola nasıl fena sevap olur aynı zamanda sanat da tabi :)

0|0
    1|1
  • Suicide girls biraz açık seçik istersen bakma baştan söyleyeyim, link

0|1
    0|0
  • ne uğraşıyorsun ki al birini karşına kendin çiz nü :)

0|0
    0|1
  • Sanat için soyunurum kurallarim yok , bana sanat de gerisine karisma

0|0
    0|1
  • bu soru tarrak istilasına ugrar,demedi deme :)

0|1
    1|0
  • istersen ben sana nu bir poz verebilirim?

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...