Bana göre gelecekteki 2 şey, size göre?

bana göre gelecekte insan iki şeye tapacak. biri para diğeri kadın. size göre ?

0|0
19|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• “Son balık öldüğünde, son nehir kuruduğunda, son ağaç kesildiğinde beyaz adam paranın yenmediğini anlayacak.”

bence gelecekte tapacak şey asla ama asla para olmayacak

3|1
    0|0
  • Biri para

Diğeri de para.

0|2
    1|0
    • Bence diger secenek, tum erkekler kadinlarin kolesi olcak, hersey degisecek, dunyayi kadinlar yoneteck. Para da onlarda olcak zaten =p

• Insan kendi geleceğini görür, sanıyorum. Çünkü genel bakışımız, yaradılışdan ötürü kısıtlı. Max %3. Yani. Düşünce normal o yüzden.

Bence tapacak birşey bulamayacakları için, depresif olacaklar. Mutsuz ve umursuz. Saman.

0|1
    0|0
  • Cümlede hata var. İnsanlar deyince içine kadınlarda girer. Kadınlarda kadınlara tapacaksa ya ilerde kadınlar lezbiyen olacak ya da sadece erkekleri insandan sayıyorsun. Ne demek istediğini anladım ama bu yönden düşününce saçma geliyor.

0|1
    0|0
  • ona şimdi tapıyolar bence sıradaki köpekler hemde fino cinsinden :) her evde olacak mutlaka

0|1
    0|0
  • Sadece su.

0|1
    0|0
  • doğru sölüyosun ama dua etmeliyiz öyle olmaması için

0|1
    0|0
  • Bence 1 şeye tapacak oda para

0|1
    1|0
  • şimdi de çok farklı değil ;)

0|1
    0|0
  • Kadına tapılmayacak. Zaten kadınların sayısı çoğaldı ve gitgide değersizleşiyor.

0|2
    0|0
  • zeka ve güven.

maddesel olarak su.

0|1
    0|0
  • şimdi neye tapıyorlar?

0|2
    1|0
  • kadın için sadece para, erkek için kadın ...

0|1
    1|0
  • Hangi gelecek?

0|1
    0|0
  • Gelecekte tanrı olucaz bayanlar..

0|1
    1|0
  • şu an böyle değilmi zaten?

0|1
    1|0
  • Geleceği beklemeye gerek yok bunu görmek için, etrafına bak görürsün.

0|1
    1|0
  • Eskiden paranın önemi mi vardı? Ben ailemden böyle duymuyorum. Şimdiye bakarsakta sevgiyle maalesef karın doymuyor. Her şey para olmuş. Kadın değil de, paraya tapacaklar sözüne katılıyorum. Ha bir de etrafta birsürü müslüman var (kendilerince) fakat büyük çoğunluğunun ne vicdanı ne imanı kalmış ama hala kendilerini öyle görüyorlar. Gelecekte din hakkında neler olur bilemiyorum..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Dünya kurulduğundan bu yana tapılan ve bundan sonrada tapılacak olan tek şey vardır, güç... Bu kim olur ise olsun güç eline geçtiği zaman ona tapar. Bunu iyi yönde veya kötü yönde kullanmak ise onun tercihine ve kişiliğine kalmıştır. Gücü sevmeyen insan yoktur. Gücü iyi veya kötü yönde kullanan insan vardır !

1|1
    0|0
  • Allahtan başka bir ilah yoktur doğal olarak tapılacakta.

ama soruyu değiştirip insanlar gelecekte neyi çok sevecek veya neye aşırı ilgi gösterecek dersek ;

günden güne kaynakları tükenen su

sistematik olarak robotlaştırılan insanlar yüzünden de dostluk

0|1
    0|0
  • kadın da kadına tapacak, tüm kadınlar eşcinsel olacak filan. ya kadınları insan olarak görmüyorsun, ya da biraz muhasebe eksikliği olmuş : /

2|0
    0|1
  • Bilimsel olarak yanıtlayayım sana; Kadın olması imkansız çünkü dünyada kadın nüfusunda şimdiden patlamalar yaşanıyor. Çok kadın olması erkeği değerli yapar yani kadın tanrı olamaz. Para desen zaten tanrıya alternatif olduğu milyonlar tarafından bilinen bir gerçek eğer insanlar gerçek tanrıyı bile unutabiliyorsa o zaman parayıda unuturlar. o zaman parada değildir..

0|1
    0|0
  • sorun güzel ancak bir düzeltme yapayım,) şuanki yaşam düzenini yazmışsın hali hazırda an itibari ile tapınılan iki şey para ve kadın . para kadını getiriyor ve gücü tamda şeytanın istediği düzen bu şu atacağım linki dikkatle izle algın iyice açılacaktır diye umuyorum sonuna kadar izle ki tam kavra. link

0|1
    0|0
  • Başkalarını bilemem ama senin rakı'ya tapma ihtimalin yüksek kardeş

1|1
    0|0
  • dünyayı yöneten iki şey

link

0|1
    0|0
  • Diren Gezi Parkı#

YAŞASIN ATATÜRKİYE

Youtube Kanalım AKP Videoları Bulunmaktadır Gizli 20adet İzleyip Paylaşalım

link ...

0|0
    0|1
  • allaha inan ve inanmaya devam ettikçe her şey değişir yoksa cinayette olur parayada da tapılır kadınada :D

0|1
    0|0
  • Gelecekte uzaylılar gelecek bunların 2 organı olacak. Çift cinsiyetli. Hem kadın hem erkek olacaklar.

Artık tapar mısın taptırır mısın orasını bilemiyorum.

0|1
    0|0
  • ne alakası var ya. saçmqkama nasil olirda ilerde kadına tapìlacak ? kadınlar da kadınlaramı tapacak ? senin abazalık başına vurmuş

0|0
    1|1
  • gelecek nasıl olur bilmiyom ama şöyle güzelinden bir zombi virüsü yayılsa dünyaya işte o zaman yaşamaya değer bir hayat başlardı :D

0|1
    0|0
  • GDO kaynaklı sperm kalitesi düşmesi sebebiyle doğan kiz sayisi artacak yani kadina verilen değer ters orantida azalacak ,yani gelecekte kizlar teklif edecek rahat ol az sabir kardesim,tezini de curuttuk ama olsun

0|1
    1|0
    • Senin şeyin sağ olsun biraderim :)

• üretileli baya oldu ya. Cinsiyetle alakalı olarak yapılmadı, genetik hastalıklar üzerine yapıldı o çalışma.o dediğin cinsiyet olayı zor biraderim :)

• Himm eyw .biraz kurcalim bu konuyu ben o zaman

• para para para hani bana

0|1
    1|0
  • para olurda kadında olur saten :D istrsn dünyanın en şekilsiz adamı ol .

0|1
    0|0
  • Karıya niye tapıyoz baba onlar bize tapsın

0|1
    2|0
  • insan derken sadece erkekler için mi oluyor "insan" tabiri ? ^^

2|0
    0|0
  • paraya zaten tapıyorlar

0|1
    0|0
  • herkes taptıgı sey ile cezasını görecektir.

1|1
    0|0
Yükleniyor...