Kapat

Sizce bu maraton ne olucak?

Bugün 19 gün kaldı. Bu seçim maratonu nereye varır sizce? Herkesin siyasi düşüncesini yazmasını rica ediyorum.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Cemaatle akp birbirine düştü ne kadar gerçektir bilemeyiz eğer buda numara değilse cemaat gerçekten oylarını MHP ye verirse bu seçimlerde yüksek istimal MHP alır tabi akp yine oy çalmazsa ki zaten bu senede akp alırsa gerçekten eyvallahlar olsun bize sonumuz kötü

0|1
    0|0
    • Yahu adamlar oy görevlilerine rüşfet veriyorlar. Yapmazlarsada vay başlarına gelenler. Allah onlarında yardımcısı olsun diyorum ben.

• Aynen geçen yıl her evden 3 oy çıkmış yalan nerden geliyo hırsızlar çalıyo tabi sadece şu kadar söylüyorum eğer yine bu hırsızlar katiller başa gelirse Türkiyeyi haritadan silerler olacak tek şey bu kara çarşafa gidiyoruz resmen kaç kişinin canını aldılar hırsızlıkları cabası umarım halkımız bu kadar kör değildir ve indirirler şunları başımızdan

• Halkı dinle kandırıyorlar. Yakında namaz kılmayana, Oruç tutmayana para cezası; veya hapis cezası gelirse hiç şaşırmam. Birde derler İslam'da zorlama yok. Bunun neresi zorlama değil? Bunun adı sinsi zorlayış. Tarihe baktığınızda HZ. Ali'nin halifelik döneminde yine bu ayrımcılık yüzünden müslüman devletler birbirine girdi. Okullarda bu cumhuriyeti kuran adamı unutturmaya çalışıyorlar resmen. Önceden andımız okunurdu okullarda artık o da yok. Neyse uzatmaya gerek yok. Karakter sayısı doldu. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Akp alacak belki cemaatten dolayı düşer ama alacaktır.alsın da..

0|0
    0|1
  • akp insallah

1|1
    0|1
  • Akp kazanacak %80 benim fikrim bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...