Kapat

Unutamadığınız, en beğendiğiniz film hangisidir?

Unutamadığınız, en beğendiğiniz film hangisidir?

Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim...en iyi olanı seyredip yorum yapıcam ...:)

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Şeytanın Avukatı

Yüzüklerin Efendisi

Kadın Kokusu

Forest Gump

Esaretin Bedeli

Sleepers

Yeşil Yol

Can Dostum

Kusursuz Dünya

12 Maymun

Zorba

Oyun

Da bir sürü var. Sen bunlardan izlemediğin varsa izle, gene sor. :)))

1|0
    0|0
    • film tutkunuyuz sanırım ben genellikle asya filimlerini seviyorum ama inanıyorum ki, bu sitedeki arkadaşlarım önereceği filimleri izlerken beğenicem çok teşekkür ederim...

• Evet, film kolleksiyonum var. :))) Rica ederim.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Aslında bu soru en iyiyi bulmak için fazla genel. Çünkü hakikaten en iyi yoktur. Her birini kendi kategorisinde değerlendirmek gerekir. Her filmin kendine özgü karakteristik yapısı vardır.Atıyorum, gerilim dedin mi Alfred Hitchcoock'un üstüne tanımam. Dram, komedi, aksiyon, fantastik...Yani kısacası böyle en diyebileceğim 500 film rahatlıkla sayabilirim. Film önerisi istiyorsan, önerebilirim. Hem de garantili...

1|0
    0|0
    • tabi haklısınız ama eğer bir grupta değerlendirme yapsaydım kısıtlıyıcı olur her insan için beğeni farklı romantik ve ya gerilim ben arkadaşları kısıtlamak istemedim ama önerebileceğiniz filim varsa vaktimi ayırıp seyredebilirim film severim :) teşekkür...

• en etkilenip gurur duydugum film: fetih1453 pearl harbour da iyi ama fetihte milliyetçi duygular çok agır basıyor.bayragımızın surlara dikilmesi v.s. çok etkileyici.

en iyi komedi aşk filmi:ilk 50 öpücük

1|0
    0|0
  • pek filim zilemiyorum bacım ama incir reçelini izledim çok güzeldir biraz fantazi var ama idare eder...ergenliğim tavan yaptııı :D

1|0
    0|0
  • godfather

0|0
    0|0
  • Chick Magnet,Unutulmaz tatil

1|0
    0|0
  • green mile

1|0
    0|0
  • Kuzuların Sessizliği

1|0
    0|0
  • İncir Reçeli, Aşk Tesadüfleri Sever <3

1|0
    0|0
  • kargaların cinayeti

yüzüklerin efendisi

60 saniye

1|0
    0|0
  • Yüzlerce film var belki de ama ben herkesin ilk olarak söylemeyeceği bir şeyi söyleyeyim:YES MAN

1|0
    0|0
  • yerli mi yabancı mı?

1|0
    0|0
  • Gladyatör generalin intikamı çok süper

1|0
    0|0
  • Unutulmaz filmler arasındadır.

Dirty Dancing- İlk aşk ilk Dans 1987 yapımıdır.

link

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli

0|0
    0|0
  • What Dreams May Come 1998

0|0
    0|0
  • Forrest Gump tek geçerim.

0|0
    0|0
  • back to the future'lar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• pek film izleyen biri değilim açıkcası "koku" diye bir film izlemiştim enteresan gelmişti..

çocuğun özel duyuları var koku alabiliyo ve kadınları öldürüp onların kokularını alıyo bi şekilde bişiler sürüyo ondan parfüm yapıyodu ten kokusunu beğendiği kadınları öldürüyodu kaçırıp felan filan

0|0
    1|0
  • Forrest Gump: My momma always said, "Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

1|0
    0|0
    • Forrest Gump: Benim annemin her zaman "Hayat bir kutu çikolata gibi olduğunu sen alacaksın sen asla bilemezsiniz." Dedi.

• Annem hep derdi ki; Hayat bir kutu çikolata gibidir, içinden ne çıkacağını asla bilemezsin- netten buldum ben ceviri ozurluyum.

• çeviri için teşekkür ederim :)

• Açlık oyunları şuan wizynda

1|0
    0|0
  • kesinlikle incir receli.

0|0
    1|0
  • babam ve oğlum süperdi. incir reçeli de güsel

1|0
    1|0
  • cesur yürek

se7en

1|0
    0|0
  • esaretin bedeli..ve hastayım sana...

1|0
    0|0
  • ölüm kampı

0|0
    0|0
  • İçimdeki Yangın...hala etkisindeyim çok şaşırtmıştı beni..

0|0
    0|0
  • İncir reçeli..

0|0
    0|0
  • The notebook

Juno

0|0
    1|0
  • Duvar.

1|0
    0|0