Arkadaşlar kısa yazıcam bir bakar mısınız? +1

7 aylık ilişkim var sevgilim başka bir şehirde okuyo bzen grüşebliyoruz ve sık mesajlaşmayı sevmez erkek ark.larıylayken mesaj atmaz ama nereye gitçeklerini hber verir. arada romantkleşir bzen üç gün üst üste seni seviyorum yazar uyurken bzen dmez. iki gndür aradgnda çok özledm seni dedi. srum şu. sevglim okula gderken dolmuşla gdiyo ve okulda arklarıyla oldugu için mesaj atmıyo. ama hç olmazsa dolmuşta mesaj atablir ama atmıyo. sdece aşkm evden çktım dyo sonra aşkım okuldayım ben dyo bir de çıkarken mesaj atıyo sonra akşam knuşuyoruz bzen arıyo bu sizce bu normal mi? ben bazı çiftler gbi her dk knuşmak mesajlaşmak istiyorum o niye böyle?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• her dakika konuşmak mesajlaşmak ilişkiyi bitirir bunda anormal bir durum yok sana ne güzel nereye gideceğini ne yapacağını biliyor arkadaşlarının yanında konuşmaması da normal işin kısası her şeyi yerinde ve zamanında yapıyor sakın mevzu yüzünden tartışma mutluluklar dilerim

SON

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama neden çok konuşmak çok mesajlaşmak bir ilişkiyi bitiriyor ben bunu anlamış değilim gerçekten. çünkü bazı çiftlere bakıyorum günde 100 mesajlarr telde 2 saat konuşmalarr. ulan biz en fazla 26 dk konuşmuşuzdur telde. :(:(:(

• peki teşekkürler açıklaman için

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşlarken mesaj neden atılmıyor onu anlayamadım dediğin gibi dolmuştaykende mesaj atılır arada atılır bunlar nasıl arkadasmıs anlayamadım açıkcası

1|0
    0|0
    • onlarla konuşurken sana nası mesaj atıyım biraz anlayış göster muhabbet oluyo şey oluyo bakamıyorum telefona diyo

• peki deniycem bunu sagol tekrar

• rica ederim ne demek ;)

• Siz bayanları anlamak bazen o kadar zor ki . Adam evden çıkınca haber veriyor,okula ulaşınca haber veriyor. Daha ne istiyorsun. Sen güvenmiyormusun ki arkadaşına her dakikanın raporunu istiyorsun. Her dakika mesajlaşmak konuşmak onun derslerine zarar vermez mi ? Bencilleşme istersen. Bazen çok abartıyorsunuz.

1|0
    0|0
    • ya benim istedigim rapor değil sürekli aklına geliyim, arkadaşlarıylayken bile aniden mesaj gelsin seni seviyorum aşkım diye. sonra hep güüzel şeyler söylesin bunları istiyorum ama batıyo şte

• Senin resmini göremediğim için bir şey diyemem ama insan sevdiğinin resmini her gördüğün de mutlu olur. Her açtığın da ayrı bir anınız aklına gelir.

• anladım sagol

• Şehir dışındaise o iş yaş arkadaşım kendim,yaşadığım deneyimlerden söylüyorum.Hem o şimdi şehirdışında hertürlü kız arkadaşı edinmiştir bile ohooo

1|0
    0|0
    • mesafe bize sorun olmuyo arkadaşım olsaydı 7 ay yürütemezdik. kız meselesine gelince de bilmeden o konularda kimsenin yorum yapmaya hakkı yok her erkek bir değildir. işin aslı, kızlarla takılıyodur diyemeyeceğim gibi kızlarla takılıyodur da diyemem

• sağolasıııın :D

• herşeyde ölçülü olmak lazım üsteleme ve bu duruma alışmaya çlış en iyisi bu

1|0
    0|0
  • kızlar ve onların ilgiye olan açlıkları

normal bir şey turk toplumunda

1|0
    0|0
    • ee normal mi ilişkimiz

• aman iyiiiiiiii hıhhhhhhh

• haaa trip atmayın birde

• çok kısa olmuş

1|0
    0|0
    • napıyım en fazla bu kadar kısaltabildim okudun mu

• teşekkür ederim o zaman. haklısın galiba özlettirmek en iyisi ama çok mesajlaşmayınca da ya spgursa unutursa diyorum gerçi hiç öyleo lmadı aksine konuşamayınca kendi daha çok üstüme düşüyo demek hep kaçmak lazım..

• çözmüşsün olayı işte ne yapacağını biliyorsun. özlettir kendini

Kızlar Ne Diyor 3

• normal bana sorarsan sıkıntılı bir durum goremedim

1|0
    0|0
  • Canım erkeklerin çoğu her dakika mesajlaşmak, konuşmak istemez. En aşık erkek bile bir süre sonra sürekli konuşmaktan bıkar. O yüzden sürekli konuşmamanız normal.

1|0
    0|0
    • neden bıkarlar ki? tanıstıgımız ilk bir hafta ne güzel her dk konuşurduk ::(

• herşey ilk zamanlarda ki gibi kalmıyor maalesef bir süre sonra monotonlaşıyor ki bu normal bir durum yani.

• bence gayet normal. bazı erkekler hiç mesaj atmıyor. öyle düşün

1|1
    0|0
    • aynennnnn :D ;)

• orası öyle tabi de dolmuşta giderken yazabilir yani camdan dışarı bakmayı tercih ediyo ona sinir oluyorum. bazı çiftler ne güzel her dk birlikteler her dk konuşuyolar telde saatlerce knuşanları bliyorum ben

Yükleniyor...