Kimse ekmek almaya giderken gaz kapsuluyle vurulmaz

Allah rahmet eylesin kardesimize. Ama k.b bu fotograf berkin elvan ekmek aliyomus gibi gozukmuyo link benim kimseyi savundugum yok sadece kimse ekmek almaya giderken gaz kapsuluyle vurulmaz + kimse olaylar, gaz bombalari o bolgede atilirken ekmek almaz kusura bakmayin

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Olayı ekmek alamaya giderken diye trajikleştirenlerin de Allah belasını versin.

Ölü üzerinden herkes siyaset peşinde.

Yahu kardeşim o çocuk oraya direnişe gitmiş açık net ortada.

Ekmeğe gittiğini nerden çıkarıyorsunuz.

Direnişe gitti diye öldürmek mi lazım peki?

O çocuk değil x bir şahıs da öldürülebilirdi.

Bi kere halka namlu doğrultmak nedir devrim mi yapılıyor gizlice biri buna cevap aramalı?

Ve de ölümler üzerinden siyaseti kesin artık!

1|1
    4|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ekmek almasımı lazım beyinsiz ; istediğini yapar öldürmekmi lazım senide sokakta öldürürler inşallah ...O çocuğun annesinin yerinde senin annende olabilirdi...vicdanının yerinde ne var acaba...

2|0
    0|1
    • ne kadar kisiliksiz birisin ettigin bedduaya bakarmisin ben orda sadece ekmek almaya gtti dedkleri icin bunu paylastim ama senin dedgn seye bak ne kadar siyaset, provakosyon bagimlisi olmussunuz

• cocuk dyorsun 14 yasinda bir cocugu eylemlere cagranlar utansin ilk. sanarsin polis su cocugu oldiriyim dedi hehey ne kadar ugrassanizda bos kime ne anlatyorum bende :D ve itin duasi kabul olsaydi gokten kemik yagardi haydi bby :D

• herkes masum olduğu için durduk yerde öldü bu çocuk değil mi? bırak allah aşkına vicdanınızı iki parça kömüre satmışsınız hepiniz.O kadar seviyesizsin ki bir çocuğun ölümüyle neredeyse alay edeceksin burada merhamet vicdan hak getire kalmamış .duygularını hangi bıçakla körelttin söyle de bilelim .Hakaretlerine dikkat senin karşında bir bayan var tüm cehaletine rağmen cevap verdiğime,muhatapsızlığına rağmen cevap yazmama dua et .şunu da unutma g*tün duası kabul olsaydı her gün s*klrdi .by

• Aslında insanların eylem yapma hakki var. E polisin de bazı sartlarla gazi kullanma hakki

var. Kafam karisti yine uf.

Birdr avukat olmak istiyordum bu minnak beyinle zor:/

Allah Hayır Eylesin..

0|0
    0|0
  • O bir ''çocuk''. Daha fazla rezilleşmeyin.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ölmemeliydi yinede. resim sahte olabilir ama bu çocuğun provakatif olduğunu herkes biliyor zaten

2|1
    1|0
  • vadesi bitmiş ruhunu teslim etmiş

aileside siyasal malzeme olarak kullanılıyor

1|0
    2|0
  • yine karışıklı yine karışıklı demekki büyük şeyler olacak

0|0
    0|0
  • Bu fotoğraf nerde paylaşıldı?

0|0
    0|0