Hangi tarihi karekterin yanında olmak isterdiniz?

arkadaşlar hangisinin yol arkadaşı olmak isterdiniz..ama lütfen şıklar dışında yorum yapmayalım

• Karl marx
    20% (3)0% (0)12% (3)Oy Ver
  • Ernesto guevara
    13% (2)18% (2)15% (4)Oy Ver
  • Sultan süleyman
    53% (8)73% (8)62% (16)Oy Ver
  • Büyük iskender
    14% (2)9% (1)11% (3)Oy Ver
  • Jül sezar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
nedir bu linç kültürü..buraya mustafa kemali yazmamış olmak mustafa kemal düşmanı olmak demekmi.buraya mustafa kemali yazsaydım herkes onu seçecekti ve anketin anlamı kalmayacaktı ayrıca bir insan mustafa kemal i sevmeye bilir..insanların beyinlerine hükmetme çabasıda nedir.lütfen bırakalım artık bu linç kültürünü

0|0
26|25

En İyi Kız Görüşü

• çok doğru ..herkes onu secmezdı ama rahat ol :)

1|3
    3|3
    • ikincisi hayranı olmama rağmen burda yazanlar seviyesinde değil bence

• evet haklısın.teşekkür ederim nazik cevapların için

• ne demek ben teşekkr ederım..ortada bır haksız yere suclama olunca dayanamıorum napim...

Kızlar Ne Diyor 25

• Ernesto tabii ki..

0|2
    0|1
  • karl marx

1|2
    0|1
  • yavuz sultan selimin yanında olmak isterdim.

0|1
    0|1
  • Adam Smith yada Friedman düşnücelerini seviyorum onların yanında birebir öğrencileri olmak isterdim

0|1
    0|2
  • hiçbiri ben filozoflara eşlik etmek isterdim

0|0
    0|0
  • hiç biri :|

0|2
    0|1
  • pekı neden bayan yok sıklarda?

2|2
    0|0
  • Sarı Çizmeli Mehmet Ağayı şıklarda göremedim:(

0|0
    0|0
  • Che.

1|0
    0|1
  • sultan süleyman

0|1
    0|0
  • ne demek herkes Mustafa Kemal'i seçerdi ya! Bu ülkede Mustafa Kemal düşmanlarından haberin yok heralde! Bahane bulma şimdiii!

0|0
    0|2
  • iskenderi coook merak etdigimden...

adi ustunde buyuk iskender...

0|0
    0|0
  • che tabiki güncellemene gelince evt herkes atatürkü sevmek ve saymak zorundaa

0|0
    0|0
    • peki öyle diyorsan..kimse kimseye kimseyi zorla sevdiremez...

• doğrudur bizim kafamız basmas bu konulara pardon

• ya lütfen yanlış anlama şuanda herkeste bi atatürk kötüleme çalışmaları kii sorma bende dayanamıyorum buna sana da öle demek istemedim

• karl marx tabiki...

che guevarada iyi bir secenek ama marx daha agir basiyor..

0|0
    0|0
  • Sultan süleyman

0|0
    0|0
  • Karl Marx.

1|0
    0|0
  • jül sezar ve sultan sülüman dd

0|0
    0|0
  • napim ben bunları yaa ...puşkinin yanında olmak ısterdımm

0|0
    0|2
  • BEn ne onun yanında olcam, o benim yanımda olsun :)

0|1
    0|3
  • Büyük İskender dedim

0|0
    0|0
  • Atın beni Richie Rich'in yanına.

0|0
    0|0
  • Felsefe melsefe beni ilgilendirmez, 2 seneden fazla bir şehirde kalmak beni bayar hhh

0|0
    0|0
  • Felsefe melsefe beni ilgilendirmez, 2 seneden fazla bir şehirde kalmak beni bayarhhh h

0|0
    0|0
  • sülümanın

0|0
    0|0
  • Sultan süleyman :D

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• Hz Muhammed (s.a.v)

2|5
    0|0
  • Mustafa Kemal'i sevmemek diye bir şey söz konusu olamaz. Eğer Mustafa Kemal olmasaydı bizim de adımız "andrei vs." olurdu. Anladın mı espriyi?

1|1
    0|2
    • benim adım anderi nolmuş şimdi bana..zaten mustafa kemal büyük adam olduğu için büyük kitleler onu seviyor.her büyük adamın olduğu gibi onunda birçok sevmeyeni var..bu onu küçültmez aksine yüceltir..insaları kimseye zorla sevdiremezsin mustafa kemal büyüklüğü ile kendini gereken herkese sevdirmiş zaten

• Dakika 1 gol 1 Ardından hangisini dile getirirlerse getirsinler “E bunların dini ne İslam; onun için bunlar Türktür”. Kim bu formülü buldu? Mustafa Kemal Atatürk. İlan ediyor "Ne Mutlu Türküm Diyene" şimdi biraz düşün "Türk Neydi?", “Müslüman”. Şimdi Türk kelimesini özdeşleştir “Ne Mutlu Müslümanım Diyene!” Demek istediğimi anladın mı?

• Atatürk, merhum İnönü'yü bir heyetle Lozan’a gönderiyor. Diyor ki, "Kürt meselesi açılınca onlar müslümandır gayri müslim değildir bu milletin öz evladıdır diyeceksin" diyor. Kurulan bir devlet var ve bunun içerisinde 72 millet var. Batı sanki bu 72 milletin hakkını vermek için taarruza başlıyor. İnönü, "Bu dediklerinin hepsi müslümandır bundan dolayı da Türktür" diyor.

• c-sultan süleyman. çünkü bir sözü 1 asır dinlenmiş. (dans denen oyuna itirazına 1 asır karşı gelememişler.) diğer 4ünün sözü o kadar keskinmidir ki.?

0|0
    0|0
  • C..

sultan süleyman..

0|0
    0|1
  • eros un yanında olmak isterdim bana attıgı okları acımasızca g*tune sokmak için.!

3|1
    0|0
  • Peygamberimizin yanında olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Şıklardan Sultan süleyman

0|0
    0|0
  • Ernesto guevara

0|0
    0|1
  • hiçbirinin...

0|0
    0|1
  • kusura bakma ama bu sıklar arasında ben Mustafa Kemal'ı ararım...

her alana dagıtsaydın da gözüm ilk olarak Einstein denen o deli manyagı arardı...

0|0
    0|1
    • evet haklısın arkadaş Einstein olabilirdi düşünemedim:Dm kemal olsa herkes onu seçerdi ne mantığı kaldı anketin

• ama şıkların dagılımına bakarsan genellıkle tek bır alana yonelık ve gercekten M Kemal tum bunları ustuste koyup onla carpaak ıslere ımza atmıs bır devrımcı, siyesetcı, asker, yazar, dusunu r ve ekonomıst...ama her kategorıden bırer tane olsaymıs o zmn haklısın

• tabiki ben katılmıyorum sana ama saygı duuyorum sana arkadaş.mustafa kemal büyük adam

• Ömer Hayyam, kendisi yaşamayı çok iyi biliyor. :)

0|0
    0|0
  • Sultan süleyman

0|0
    0|0
  • Ha bu arada Mustafa Kemal ATATÜRK diyeceksin. mustafa kemal değil.

1|1
    1|2
  • Yok ulan ne işim var Ortaçağ'da..

0|0
    0|1
  • F, hiçbiri. hitlerin yanında olmak isterdim. büyük adam vesselam.

0|0
    1|1
  • Sultan süleyman

0|0
    0|0
  • Mete Han..

(hayatını araştıran anlar)

veya Kanlı Kontes

0|0
    0|0
  • Julius Caesar, Roma tarihi hep ilgimi çekmiştir.

0|0
    0|0
  • Sultan Süleyman.

0|0
    0|0
  • Hiçbirüü ama ileriki çağlara dair bir kehanetin varsa, düşünürüm:))

0|0
    0|0
  • Fatih sultan mehmed

0|0
    0|0
  • Cengiz Han.

0|0
    0|0
  • Büyük iskender! Yanında çarpışmak güzel olurdu.Şu sezar da romayı yakan sezarsa eğer oda olur

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet Han

veya

Yavuz Sultan Süleyman Han

0|0
    0|1
  • atatürk neden yok aslan? yaran mı var ?

1|4
    2|6
    • pardon mustafa kemali taktir ederiz büyük adamdı ama ben buraya yazdığım adamların seviyesinde göremedim malesef.benim bu düşüncem beni mustafa kemal düşmanı yapmasa gerek aslan sever arkadaşım..

• yahu her kimsin bilmiyorum ama, muhtemelen senin yaran var. isteyen ekler, istemeyen eklemez. bu "sevmiyorum" anlamına da gelmez. yahu yürü git uyu işte.

Yükleniyor...