Sizce hangi dershane daha iyi

açı dershanesi mi yoksa kültür dershanesi mi? arasında kaldım..

Güncellemeler:
Benim sosyal derslerim kötü zaten (tarih cografya) onun için dersaneye gideceğim. Diğerlerini halledebiliyorum... İş zaten bende bitiyor bunu biliyorum ama sorum böyle değildi.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kultur cikisli biri olarak tavsiye etmem. Rehberlik hizmeti falan amatorce geldi bana. Sistem falan da cok bastan savma. Aciyi bilmiyorum ama daha iyi olabilir. Cok caliskanim diyorsan fen bilimlerine de gidebilirsin. Orada en ust siniflara cok iyi muamele var ve hepsi en iyi yeri kazaniyor.

0|0
    0|0
    • hangi ildekine gittin? Ben ankdaki şubesiyle konştum

• bir tarafım açı diyor bir tarafım kültür.. Teşekkürler :)

• çok güzel günlerim geçti kültürde yalan yok ama belli başlı hocalar dışında kalitesi zayıftı. lise 4ken türkçe hocam, mezun grupken de matematik hocam çok kaliteliydi. tarihçiyle coğrafyacı evlere şenlik falan yani o yüzden ciddiyet pek yoktu. hakkını yiyemem felsefecim de 10 numaraydı :) dediğim gibi ikisiyle de uzun uzun görüş. sınıfları gez, misyonlarını vizyonlarını dinle. iyice tart ona göre karar ver. rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Final simav körfez

0|0
    0|1
  • final

0|0
    0|1
  • Açı yayınları iyidir ama sende bitiyor asıl olay.

0|0
    0|0
  • :) Dersane tarih oldu.

0|1
    0|0
  • Uğur Dershanesi

0|0
    0|0
  • bulunduğun yerdeki hocalarını araştır, gidenlere sor.

0|0
    0|0
  • hangisini istersen ona git

0|0
    0|0
  • açıda kültür de iyi

0|0
    0|0
  • calismazsan hepsi aynii

0|0
    0|0
  • ders okulda ögretilir.

0|0
    0|0
    • Okullarda eğitim kötü olmasa ben zaten aynı fikirdeyim ama sadece bu sebeple bu fikrimin siyaset ile bir alakası yok

• siyasetten demedim.ama işin özu aslında sende bitiyor .hangi dersane olmasından daha cok senin bu işe gercekten saglam bakmanda baslıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence dershaneden ziyade iş öğrencide bitiyor.

0|1
    0|0
  • Herşey sende bitiyo gerçekten dershaneden cok gidecegn subeye göre sec

0|1
    0|0
  • final daha iyi ama ücret biraz fazla. ikisi arasındaysa açı

0|0
    0|1
Yükleniyor...