Survivor'da ünlüler ad ve soyadları ile ünsüzler ise ilk isimleri ile anılıyor. Ne kadar garip değil mi?

Survivor'da ünlüler ad ve soyadları ile ünsüzler ise ilk isimleri ile anılıyor. sizce statükocu bir toplummuyuz dostlarım yorumlarınızı alalım:)

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Ündüzlerin başı kel ondandır

0|0
    0|0
  • Aynen yaa :D ben de bu akşam ki bölümü izlerken fark ettim.

0|1
    0|0
  • Aslında şöyle bişey bence..ünlülerin orda kazanılan paraya ihtiyacı yok pek...yani onlar zaten rica minnet oraya katılmışlar..şimdi acun bazılarından küçük yaş olarak sanırsam...yani survivor ünlülerin bi anlamı kalmaz ozaman onlara halka mallolmuş sanatçıları sadece isimleriyle anmak abes olmazmı...sen ordaki mustafa topaloğluna yolsa nbr mustafa diyebilirmisin...

ama ordan bi kıza gönüllülerden adı ve soy adıyla hitap etsen biraz farklı olur...adı üstünde

survior ünlüler...

0|0
    0|0
  • Garip değil

0|0
    0|0
  • şoktayım.

0|0
    1|0
  • Çok garip

0|0
    1|0
  • garip

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu programı izleyip de programda yapılanlar mantıklıymış gibi küçük detaylara boğulup bunlarda mantık arayan / kafa yoran insanlar da çıkıyor bazen. Ne kadar garip değil mi?

0|0
    0|1
  • ünlüler soyadı ile anılacak tabi. mustafa deseler kim anlayacak allah aşkına. ama ince düşünüyorsunuz. mustafa topaloğlu diyince anlaşılıyor. adamın ismi o. mustafa sandal var. bir sürü sanatçı var. kemal sunal. bunlar soyadı ile ünlü olmuşlar. mesela tek ismi ile ünlü olanlar var hadise, tarkan,... gibi. masumca

0|0
    0|1
  • Ünlüler piyasada o isimlerle anılıyorlar çünkü. Mustafa Topaloğlu, Mustafa diye anılmıyor. Oraya Tarkan çıksaydı, Tarkan Tevetoğlu yazmayacaklardı.

0|0
    0|1
  • saçmalık işte.

0|1
    0|0
  • bakalım gülen nereye kadar gidecek soyadını bilmesem de yeterince etkileyici valla. sms atıcam desteklemek için.

0|0
    0|0
  • İnanılmaz

0|0
    0|0
  • Allah aşkına buna mı kafa yorcaz şimdi oturup.

0|0
    0|1
  • cidden garip.

ama hasan'ın doğuş'u denize uçuruşunu unutmucam :D

0|0
    0|0
  • Garip değil.İsim markalaşması. Tek başına birşey ifade etmemesi.

0|0
    0|0
  • adı üstünde onlar ünlü onları ünlü yapanlarda biziz out ta yapabiliriz in de

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum çok garip.

0|0
    0|0
Yükleniyor...