KizlarSoruyor.com'da kimler müzisyen?

soru basit..arkadaslar profosyonelden amatöre orta seviyeye kadar kimler müzisyen..çaldığı enstürmanla birlikte söylerse sevinirim.belki birbirimize bu konuda söylememiz gerek tafsiyeler olabilir birbirimizden bu anlamda da faydalanabiliriz.ben gitar ve bağlama çalıyorum.bağlamada başlangıç seviyesi.gitarda iste profosyonelliğe adım atmak üzereyim kendimce..az çokda bendir çalabiliyorum..

Güncellemeler:
bu kadar müzisyenle aynı çatı altında olmak gerçekten çok hoşuma gitti.hepinize cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.herkesin hayalleri umarım gerçekleşir.biz müzisyenlerin hayalleri bellidr bu anlamda ya yeni enstürmana geçme denemeleri ya mevcut enstürmanda ilerleme yada daha iyi ses ve tını veren enstürmanlara sahip olma yada yeni baslayanlar icin ilk başlangıcı yapabilme.çok teşekkürler..iyi akşamlar.
ayrıca internet üzerinden muhtemelen bir çoğumuz araştırma yapmışızdır.iyi kaynakları olan siteler varsa enstürman eğitimine dayalı paylaşırsak daha verimli olacağı kesindir.örnek link bu siteye girip guitar scales ve guitar chords sekmelerine tıklayarak hem iyi gam pozisyonlarını hemde hiç görmediğiniz birçok akor stilini göreceksinizdir.ayrıca cool stuff sekmesinde de alt yapı müzikleri mevcuttur.şimdiden paylaşımlar için teşekkürler.

0|0
15|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 18

• Yıllar önce sanırım 2000 in başında 3 yıl kadar özel piano dersi almıştım ama geçen zamanla körelme yaşandı yıllardır çalmıyorum, ama çalmayı isterdim.

0|1
    0|0
    • başla o zaman bir yerlerden :)

• Günlük hayatın yoğunluğu ve yapılması gereken hayata geçirilmesi gereken çok şey var :) Herşeye eş zaman ayırma çabasından ötürü hiçbirşey tamamlanamaz oldu ancak yükümlülükler azaldığın işallah ;)

• inşaallah ..)

• müzisyen değilim ancak çok iyi müzik kulağım var bununla beraber arşivim enstürman çalmasını bilmiyorum korkuyordum aslında ancak yeni yeni başladım öğrenmeye güzel bir şey.

0|1
    0|0
    • tebrik ederim yardımcı olabileceğim her konuda sorularını sorabilirsin çekinme.müzik insanın dilsiz ruhunun dilidir..başarılar.

• kesinlikle katılıyorum destek için teşekkürler.

• rica ederim her zaman.

• Elektro gitarda oldukça iyiyim, bunun yanında kendi çapımda davul, piyano, bağlama, saksafon falan da çalıyorum. Birkaç ay içinde bir de keman alıp onu öğreneceğim. Şu anda sadece gitar için ders alıyorum. Bu işi profesyonel olarak da yapmak istiyorum.

0|1
    0|0
  • Davul çalıyorum.

0|1
    0|0
  • bağlama,gitar,klarnet ve bi kaç tanede perküsyon çalıyorum sesiminde güzel olduğunu söylüyorlar ama benim ki hobi amaçlı :) :)

0|1
    0|0
  • herhangi notasal bir mevzu içine girince dadaklarımı mühürler, kulağımı dikerim, baktım kulağımdan giren sesten de hayır yok ortamı terk ederim... demek ki ben bu konularda yangın alarmı kadar kifayetsizim, anca acil durumlarda camı kırınız

0|0
    0|0
  • Ben solistim.

0|1
    0|0
  • Enstrüman olarak asıl çaldığım gitar, ancak bunun yanında "Bateri, Org & Piano, Darbuka, Bendir, Bağlama, Ut" çalıyorum. Ayrıyetten solo ses olarakta söylüyorum. Yaklaşık 9 senedir müzik ile uğraşıyorum.

0|1
    0|1
    • çok güzel tebrik ederim.senden öğrenecek çokşey var o zaman.. :) 6 yıla yakındırda ben uğraşıyorum dolu dolu 3 yıl diyelim epey ara verdiğim olmustur..

• Katılıyorum. :)

• üstad derim ben sana :) arada bi yazısalim.

• Flüt çalıyorum :D

0|1
    0|0
  • BAĞLAMA ÇALIYORUM AMATÖR.

0|1
    0|0
  • gitar çalıyorum

0|1
    0|0
  • hiç müzik kulağım olmadı

0|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum orta seviyede ve şarkı söylüyorum ...

0|1
    0|0
  • müzisyenim diyemem. ama çok güzel sesim var:-)

0|1
    0|0
  • masa üstünde davul baget falan yok parmakla hemde

0|1
    0|0
  • yazar söyler çalamam

0|1
    0|0
    • o nasıl oluyor.. ?

• şarkı yazıyorum söylüyorum hatta sitedede sesim var ama enstürman çalamam:(( eksik yanım

• dene en azından ritim seviyesinde çal.bu o kadarda zor değil..söyleyebilmekde ayrı bi yetenek tebrikler.

• ukulele forever !

0|0
    0|0
  • Vokal ve Gitar .

Müziksiz bir hayat düşünülemez :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...